Pasjonatki mody spotkają się w wakacje. Tym razem zapraszają także mężczyzn

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kobiety pasjonujące się modą już od 2014 roku spotykają pod wodzą blogerki Sandry Panuś podczas cyklu “Porozmawiajmy o modzie”. W wakacje nie robią sobie wolnego, tylko planują wydarzenie pełne niespodzianek. Będzie zmiana miejsca i publiczności.

Dotychczas uczestniczki spotkań “Porozmawiajmy o modzie” chętnie zajmowały przedostatnie piętro “Wieży Ciśnień”. Na wakacyjne spotkanie wybrały jednak “Kino za rogiem”, a to z powodu filmowej niespodzianki przygotowanej na koniec wydarzenia, które odbędzie się 15 lipca (piątek) od godziny 18.

Tym razem kobiece towarzystwo chce dopuścić do głosu także mężczyzn, zapraszając ich na swój modowy panel dyskusyjny. Jak zawsze, na spotkanie został zaproszony ciekawy gość – tym razem będzie to Małgorzata Jędrzejewska – charakteryzatorka i perukarz, pracująca w Teatrze Wielkim-Operze Narodowej, która współpracowała z wybitnymi reżyserami, scenografami i choreografami z Polski i zagranicy, a w roku 2007 zamieniła wielki świat Opery i Baletu na scenę dramatyczną płockiego teatru. Będąc w Warszawie, pracowała przy kilku programach telewizyjnych – jak np. “Szymon Majewski Show”, a w “Rozmowach w toku” można było zobaczyć jej peruki.

Wywiad z Małgorzatą Jędrzejewską przeprowadzi, jak zawsze, Sandra Panuś. Po rozmowie uczestnicy mogą liczyć na dyskusję z gościem. Na koniec zaplanowano projekcję filmu “O krok od sławy”.

Miliony osób znają ich głosy, ale nikt nie zna ich imion. W swoim nowym, wciągającym filmie “O krok od sławy”, Morgan Neville – zdobywca wielu nagród za reżyserię – rzuca światło na prawdziwe historie chórzystek i chórzystów skrytych za sukcesami największych gwiazd muzyki XXI wieku. Triumfalny i jednocześnie chwytający za serce obraz jest zarówno hołdem złożonym głosom, które ukształtowały i wystylizowały muzykę popularną, jak i odzwierciedleniem konfliktów, poświęceń i sukcesów tych, których kariera polegała na współbrzmieniu z innymi.

– Wyjątkowo na to spotkanie zapraszamy również mężczyzn. Panowie naszą energię będą mogli zobaczyć od kuchni – zachęca Sandra Panuś, inicjatorka spotkań “Porozmawiajmy o modzie”.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji