Pamiętacie chorą tancerkę Maję? Znów możecie jej pomóc

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

O poruszającej historii Mai pisaliśmy już w marcu tego roku. Od tego czasu odbyło się kilka eventów, podczas których zbierano pieniądze na leczenie młodej, uzdolnionej płockiej tancerki. Teraz znów będziemy mogli pomóc.

Maja Ferszt jest 12-letnią tancerką, szkolącą się w Studiu Tańca Fame. W grudniu zeszłego roku u dziewczynki zdiagnozowano chorobę nowotworową. Młodziutka tancerka ma już za sobą operację usunięcia guza, a obecnie jest poddawana chemioterapii. Więcej o chorobie Mai przeczytacie w naszych wcześniejszych artykułach.

Podaj Dłoń Majce – płockiej tancerce…

Całe środowisko taneczne z Płocka i okolic bardzo wspiera Majkę i wszyscy pokazują to na każdym kroku. 12 lipca Komitet Społeczny “Podaruj serce Mai” założony przez Tomasza Załęskiego organizuje w Studio Tańca Fame kolejne warsztaty taneczne, połączone ze zbiórką charytatywną.

majaLetnie warsztaty odbędą się od godziny 13 do 15, a poprowadzi je Agnieszka Lisiecka – instruktorka i choreograf, półfinalistka programu “Got to dance. Tylko taniec 3”. Tancerka specjalizuje się głównie w jazzie i modernie. Na swoim koncie ma wiele solowych i grupowych tytułów, zarówno z krajowych, jak i międzynarodowych zawodów. Agnieszka Lisiecka jest Wicemistrzynią Świata Dance Show Riesa 2005, Mistrzynią Europy Jazz Norwegia 2008. W 2010 roku instruktorka dołączyła do grupy instruktorów w znanej szkole tańca Egurolla Dance Studio.

Podczas warsztatów zostanie przeprowadzona zbiórka pieniężna, która w całości zostanie przekazane na leczenie Mai. Zapisów można dokonywać w Studiu Tańca Fame.

Charytatywne warsztaty taneczne #RazemDlaMai

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji