Ostatnie godziny do głosowania na Płocką Galerię Sztuki!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ostatni dzień pozostał do głosowania na Płocką Galerię Sztuki w plebiscycie portalu Kulturaonline.pl. Głosować warto, ponieważ nasze miasto ma szansę zaistnieć na forum kulturalnym o wymiarze ogólnopolskim. 

Płocka Galeria Sztuki weszła do rankingu 50 instytucji z całej Polski, w plebiscycie ogłoszonym przez Kulturaonline pn. “Magia sztuki – najlepsze galerie”. Płocka Galeria, jak i inne nominowane, m.in. Zachęta Narodowa Galeria Sztuki w Warszawie, Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie, przestała już być wyłącznie miejscem dla zamkniętej grupy artystycznej. Oczywiście, dalej pokazuje najnowsze dzieła wybitnych twórców, ale wychodzi naprzeciw innym potrzebom. Zachęca mieszkańców do wyjścia z domu, łączy ich, dzięki ciekawym spotkaniom i warsztatom.

Organizatorom konkursu chodziło właśnie o wybranie takich miejsc, gdzie możemy zapoznać się nie tylko z dziełami artystów, ale także brać udział w interesujących spotkaniach autorskich, wykładach i warsztatach.

I teraz, my płocczanie, możemy wziąć sprawy we własne ręce i wspomóc naszą lokalną, kulturalną oazę.

Link do glosowania znajduje się na stronie KulturaOnline:

 – Dziś jest ostatni dzień głosowania i prosimy o głosy – podkreśla Agnieszka Maćkowiak pracownik PGS. – Płock ma ogromną szansę zaistnieć w ogólnopolskiej opinii publicznej. Oby magia płockiej sztuki zadziałała – zachęca.

Głosowanie na najlepsze galerie potrwa do 7 listopada, do końca dnia. Wyniki zostaną ogłoszone 8 listopada. Każdy głosujący może oddać jeden głos dziennie z jednego maila na swojego faworyta.

Zwycięskie instytucje otrzymają nagrody (nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca) – będzie to kampania promocyjna na portalu kulturaonline.pl.

Nagrody dla zwycięzców plebiscytu:

  • I miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (double billboard) w zakładce “Plastyka” oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca 2016 r.
  • II miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (billboard) w zakładce “Plastyka” oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca 2016 r.
  • III miejsce: 7-dniowa kampania bannerowa (rectangle) w zakładce “Plastyka” oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo. Nagroda do wykorzystania w terminie do końca 2016 r.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji