Ostatni mecz Jutrzenki dla Oli

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już w najbliższą sobotę Jutrzenka Płock zagra ostatni mecz we własnej hali z zespołem, który poważnie myśli o lidze zawodowej – KPR Ruch Chorzów. Będzie to również wyraz pamięci dla zawodniczki Jutrzenki, która zginęła 30 kwietnia w wypadku.

W sobotę, 6 maja, przed Jutrzenką kolejny trudny mecz. Tym trudniejszy, że w bardzo przygnębiającym okresie dla zespołu z ogromnej tragedii, jaka wydarzyła się w ostatnim dniu kwietnia. – Przeciwnik jest mocny i zajmuje obecnie drugie miejsce w lidze, ale cały czas może tę ligę wygrać – przyznaje Marek Wojciechowski z Jutrzenki.

Niestety, płocka drużyny piłki ręcznej kobiet ma poważne problemy kadrowe. Kilka podstawowych zawodniczek nie zagra do końca sezonu, więc chorzowianki mają ogromną przewagę, którą pewnie w Płocku będą chciały wykorzystać, by pozostać w walce o wygranie ligi. Płocczanki swój cel osiągnęły już kilka kolejek temu, ale chciałyby się godnie pożegnać ze swoimi kibicami. W pierwszej rundzie Jutrzenka, co prawda, przegrała w Chorzowie (29:24), ale już wtedy było wiele szans na niespodziankę i wygraną. Jak będzie tym razem, przekonamy się w sobotę, 6 maja o godz. 15 w hali SP 16, przy ul. Piasta Kołodzieja 7.

– To spotkanie odbędzie się w wyciszonej atmosferze ze względu na to, iż w ostatnim dniu kwietnia opuściła nas nasza zawodniczka, 15-letnia Ola… – mówi Marek Wojciechowski. – Ciężko wielu z nas w to uwierzyć, co się wydarzyło. Dlatego postanowiliśmy zawiesić radosne promowanie zawodów i huczne podziękowanie kibicom. Mamy nadzieje, że uszanują oni nasze zdanie. Mimo wszystko zapraszamy na trybuny. Przed meczem na pewno minutą ciszy upamiętnimy naszą zawodniczkę, koleżankę, która odeszła zdecydowanie za wcześnie – dodaje Marek Wojciechowski.

MMKS Jutrzenka Płock – KPR Ruch Chorzów, 6 maja godz 15:00

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji