Orlen Olimpiada tym razem dla wszystkich

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jak informuje PKN Orlen, w tym roku każdy płocczanin będzie mógł wziąć udział w Orlen Olimpiadzie. ​Dotychczas to wydarzenie było dostępne jedynie dla pracowników Grupy Orlen.

IV Orlen Olimpiada odbędzie się w sobotę, 3 czerwca. Po raz pierwszy mieszkańcy będą mogli konkurować w czterech dyscyplinach: biegu, żeglarstwie, pływaniu oraz grze w szachy. Chętni już mogą rejestrować się na stronie olimpiada.orlen.pl.

Jak tłumaczy koncern, większa liczna uczestników sprawi, że rywalizacja będzie bardziej emocjonująca, choć, oczywiście, zgodna z wartościami i zasadą „fair play”. Warto pamiętać jednak, że w niektórych konkurencjach obowiązują limity uczestników, więc kto pierwszy się zarejestruje, ten lepszy.

Jak się zarejestrować? Należy wejść na portal olimpiada.orlen.pl, a następnie:
1. Wybrać swoją ulubioną dyscyplinę sportową, którą uprawia się amatorsko.
2. Dokładnie zapoznać się z regulaminem wybranych rozgrywek.
3. Wypełnić odpowiedni formularz, który znajdziecie na portalu. Obowiązkowo trzeba wpisać swój firmowy adres mailowy. Potwierdzenie rejestracji zostanie przesłane e-mailem zwrotnym.
4. Ważne dla sportów zespołowych – formularze grupowe wypełniają tylko kapitanowie drużyn, wpisując w formularzu wszystkich członków zespołu. Zgłoszenia indywidualne do rozgrywek grupowych nie będą przyjmowane.
5. W dniu Orlen Olimpiady (sobota, 3 czerwca) po przybyciu na miejsce rozgrywek należy zgłosić się do Biura Zawodów i sprawdzić, nazwisko znajduje się na listach wybranych przez siebie dyscyplin sportowych i czy godziny rozgrywek nie uległy zmianie.

W przypadku pytań, można pisać na olimpiada@orlen.pl. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku na starcie było 2 tys. zawodników.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji