REKLAMA

Optymistyczna jesień w Kinie Helios

REKLAMA

Jesień, jeżeli chodzi o aurę, zawitała w tym roku nieco wcześniej. Może zaskoczy nas jeszcze ciepłymi, słonecznymi dniami, ale jeśli nie, to kino Helios przygotowało dla swoich widzów cały wachlarz „polepszaczy humoru”. Oferta repertuarowa oraz oferta projektów specjalnych są tak bogate, że każdy na pewno znajdzie dla siebie coś interesującego.

Wrzesień przywitamy Maratonem After! Zaprosimy na dwie noce pełne uczuć, doznań i namiętności! Na początek ekranizacja bestsellerowej powieści autorstwa Anny Todd – AFTER. Nieśmiała Tessa poznaje buntowniczego Hardina, który wywraca jej świat do góry nogami. Następnie, dalsze losy młodych kochanków w AFTER 2. Na koniec premiera AFTER. OCAL MNIE – w związku Tessy i Hardina pojawiają się kolejne przeciwności. Czy skrywane tajemnice staną na ich drodze do szczęścia? Odpowiedź już 3 i 4 września od godz. 23!

Na tym nie koniec maratonowych emocji, bo już 10 września o godz. 23 Maraton horrorów! Na początek „KIEDY GASNĄ ŚWIATŁA”, chwilę potem film ”ZAKONNICA”, a na koniec najbardziej wyczekiwany horror tego roku – „WCIELENIE”. To najnowsze dzieło twórcy uniwersum „Obecność” Jamesa Wana i jego powrót do korzeni.

Wszystkie panie kino Helios zaprasza 15 września o godz. 18 na kolejną odsłonę Kina Kobiet. Tym razem polska komedia „Teściowie” w doskonałej obsadzie. Maja Ostaszewska, Marcin Dorociński, Izabela Kuna, Adam Woronowicz to gwarancja fantastycznej rozrywki na najwyższym poziomie. Spotkania z cyklu Kino Kobiet to zawsze ciekawy film, specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem na sali kinowej.

Wielbicieli Kina Konesera – cyklu, w którym prezentowane są niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem, często uhonorowane licznymi nagrodami na festiwalach filmowych – kino Helios zaprasza 6 września o godz. 18 na „Minari”. Zaskakująca i zawadiacka, a jednocześnie pełna czułości, uniwersalna opowieść o delikatnej sztuce zapuszczania nowych korzeni, która wymaga czasu, cierpliwości i pokory, trafnie nawiązująca do wytrzymałego koreańskiego zioła minari, które wyrośnie wszędzie, gdzie się je posadzi.

20 września film, o którym słyszeli już prawie wszyscy: „Na rauszu”. Dla wszystkich, którzy jeszcze nie zdążyli albo nie mieli okazji obejrzeć, Mads Mikkelsen w najwyższej aktorskiej formie!27 września w ramach Kina Konesera Helios zaprasza na film „Najlepsze lata”. W nowym filmie ceniony włoski reżyser i scenarzysta Gabriele Muccino towarzyszy swoim bohaterom przez czterdzieści lat. Obrazuje ich losy, a tłem czyni pełną politycznych zawirowań najnowszą historię swojego kraju. Paola, Giulia i Riccardo poznajemy na początku lat 80., podczas gwałtownych zamieszek ulicznych, jakie rozegrały się w Rzymie.

Dla nieco młodszych wielbicieli kina, Helios przygotował niespodziankę! 12 września o godz. 10.30 zaprasza milusińskich na „44 koty, część 6” w ramach Filmowych Poranków! Cykl przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

I na koniec perełka dla koneserów muzyki i Maestro André Rieu oraz Orkiestry Johanna Straussa. Andre Rieu – znowu razem! – 22 września, godz. 18 – kolejne wspaniałe spotkanie z Helios na scenie!

Szczegółowe informacje na temat tych oraz innych wydarzeń znajdą Państwo się na stronie www.helios.pl. Kino Helios serdecznie zaprasza: ul. Wyszogrodzka 144, Galeria Wisła.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Adaś Szehter says:

    Nie chodzę do żydowskiego Heliosa podpartego pieniędzmi Sorosa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU