REKLAMA

Okradali stacje paliw. Policjanci zatrzymali cudzoziemców

REKLAMA
fot. KPP Sierpc

Sierpeccy i płońscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież paliwa w Sierpcu, Rypinie oraz Brodnicy. Obywatele Gruzji usłyszeli zarzuty, grozi im 5 lat pozbawienia wolności.

Komenda Powiatowa Policji w Sierpcu informuje, że w nocy z 18 na 19 stycznia na terenie województwa kujawsko-pomorskiego około północy doszło do kradzieży paliwa z jednej ze stacji paliw na kwotę około 2 tys. złotych. Po kilku minutach kolejna osoba zgłosiła kradzież paliwa z innej stacji, z terenu Sierpca.

PowiązaneTematy

Dyżurny policji natychmiast wysłał na miejsce policjantów, którzy szybko ustalili, jakim pojazdem poruszali się sprawcy przestępstwa oraz w jakim kierunku odjechali.

– Oficer dyżurny przekazał komunikat do pobliskich jednostek o pojeździe i poruszających się nim dwóch obcokrajowców, podejrzewanych o kradzież. Pojazd został zatrzymany na terenie powiatu płońskiego. Sprawcy byli wyraźnie zaskoczeni kontrolą drogową. W trakcie kontroli policjanci ujawnili kanistry oraz plastikowe zbiorniki z paliwem – relacjonuje asp. Katarzyna Krukowska z KPP w Sierpcu.Zatrzymani mężczyźni to obywatele Gruzji. Mężczyźni już usłyszeli zarzuty i na wniosek prokuratora, sąd zastosował wobec nich dwumiesięczny areszt tymczasowy.

– Stróże prawa ustalili, że są oni odpowiedzialni za jeszcze dwie kradzieże paliwa, których dopuścili się w Rypinie i w Brodnicy. Policjanci odzyskali skradzione paliwo. Sprawa ma charakter rozwojowy – zaznacza asp. Katarzyna Krukowska.

Sprawcy kradzieży paliwa zostali zatrzymani dzięki skutecznej i sprawnej współpracy policjantów z Sierpca oraz Płońska.

fot. KPP Sierpc

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Podolszyce says:

    A moze te kurw…… co obrobili mieszkania na podolszycach w sylwestra 9 mieszkan ,tez bylo 3 gruzinów nagrali sie w 1 mieszkaniu okradli nas.
    Odrazu dac ich łapy poucinac

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU