Okradali domy w Bielsku

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Miniony weekend zaznaczył się 19 kolizjami, 2 nietrzeźwymi kierowcami i 46 osobami doprowadzonymi do izby wytrzeźwień. Obłowili się również złodzieje.

Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani w Płocku na ul. Wyszogrodzkiej oraz na terenie powiatu w miejscowości Nowa Góra (gm. Staroźreby).

W ciągu ostatnich dni uaktywnili się złodzieje. Do dwóch włamań i kradzieży, i to tego samego dnia, doszło w Bielsku.

11 marca przy ul. Pl. Wolności, włamano się do domu, z którego skradziono biżuterię. Ogólna wartość strat wyniosła ok. 8 tys. zł.

Tego samego dnia, również w Bielsku, włamano się do domu, z którego skradziono pieniądze, sprzętu RTV oraz inne przedmioty. Ogólną wartość strat wyceniono na ok. 30 tys. zł.

Również i w Płocku nie zabrakło zdarzeń o charakterze kryminalnym.

W nocy z 10 na 11 marca w Płocku przy ul. Dworcowej skradziono kołpaki z samochodu marki Mercedes. Wartość strat to ok. 800 zł.

11 marca w Płocku przy ul. Jesiennej uszkodzono samochód, poprzez urwanie lusterka i wgniecenie karoserii. Wartość strat wyceniono na ok. 150 zł.

12 marca w Płocku przy ul. Bielskiej, na terenie giełdy samochodowej skradziono portfel z pieniędzmi i dokumentami. Wartość strat to ok. 150 zł.

12 marca w Płocku przy ul. Wyszogrodzkiej, na terenie galerii handlowej skradziono torebkę z pieniędzmi i dokumentami. Wartość strat w tym przypadku wyniosła ok. 1200 zł.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji