REKLAMA

Ogromne korki na Mostowej. „Nagła interwencja i zatrzymanie pijanego kierowcy”

REKLAMA
źródło: Korkonet

W poniedziałek kierowcy jadący mostem im. Legionów Piłsudskiego napotykali na duże utrudnienia. Prowadzone były tam nieprzewidziane prace, a dodatkowo pojawił się nietrzeźwy kierowca…

O utrudnieniach w okolicy zjazdu z mostu im. Legionów Piłsudskiego w Płocku, jakie miały miejsce w poniedziałek, 24 kwietnia od rana, informowali nas czytelnicy. Kumulacja utrudnień nastąpiła po południu, kiedy to tzw. „stary” most w stronę centrum Płocka praktycznie stał.

PowiązaneTematy

– Możecie dowiedzieć się ile będzie trwał „remont” nawierzchni obok zoo? Tragedia co się dzieje na mieście… Na ul. Mostowej, za zjazdem z ronda (tego obok zoo) ruch puszczany był wahadłowo i zrywany był asfalt na pasie ruchu w kierunku centrum – opisywała sytuację czytelniczka.

Jak się okazuje, sytuacja na ulicy Mostowej wynikła z konieczności pilnej naprawy jezdni.

– Usterka na jednym pasie mogła zagrażać bezpieczeństwu ruchu drogowego, ze względu na pobliski tor kolejowy i teren osuwiskowy – tłumaczy Konrad Kozłowski z Referatu Informacji Miejskiej płockiego urzędu miasta. – Naprawa ul. Mostowej była planowana po zakończeniu robót na ul. Kościuszki. Sytuacja była dynamiczna i nagła, wymagała pilnej interwencji w trybie awaryjnym. Prace będą trwać dziś do końca usunięcia awarii i są realizowane w ramach gwarancji – podkreśla.



Prace skomplikował również nieodpowiedzialny kierowca.

– Dodatkowo w czasie prac doszło do incydentu z zatrzymaniem nietrzeźwego kierowcy przez pracowników, interwencją policji i koniecznością odholowania pojazdu. W imieniu firmy, która usuwa awarię przepraszamy za utrudnienia – podsumowuje Konrad Kozłowski.

Utrudnienia na płockim moście. Na jak długo?



REKLAMA
Kolejny Artykuł

Komentarze 5

 1. Normalny says:

  Dalej głosuj na PiS

  • EG says:

   W płocku rządzi PO/PSL baranie ;)

  • kot nie kod says:

   @bez pamięci – na kogo normalny/?/ głosowałeś i kto rządzi w Płocku.Chyba rządzi POPSL i akolici? Tego nie wiesz? Pamięć straciłeś.Tak jesteś zaczadzony?

 2. tomek says:

  bo oni nas robia w balona i klamia

 3. Daniel Bezmajtek says:

  My w korkach stoimy paliwo tracimy, a przed chwilą w telewizorni prezes powiedział, że pb95 jest po 6.72 dlaczego więc w Płocku jest po 6.90?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU
 • %d bloggers like this: