O krok od tragedii. Pożar domu, a w nim… 30 butli z gazem

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Niewiele brakowało, żeby część Liszyna (gm. Słupno) wyleciała w powietrze. W środę wieczorem doszło do pożaru domu, w którym znajdowało się ponad 30 butli gazowych.

Pożar budynku mieszkalnego wybuchł 21 marca po godz. 22 w miejscowości Liszyno (gm. Słupno), przy ul. Spokojnej.

– Do działań udaliśmy się trzema zastępami – informuje Ochotnicza Straż Pożarna w Słupnie. – Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu terenu działań i udzieleniu pomocy poparzonemu mężczyźnie – wyjaśniają strażacy.

Tłumaczą również, że z garażu musieli wynieść ponad 30 butli różnych wielkości, na które podali prąd wody, żeby schłodzić butle z gazem.

W akcji gaszenia pożaru, oprócz OSP Słupno, brały udział dwa zastępy z JRG3 i zastęp z JRG1 Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. Na miejsce przyjechała również policja oraz karetka pogotowia, która zabrała poparzonego mężczyznę do szpitala.

Podziel się:

6 komentarzy

  1. Zapomnieliście dodać, że pożar ugasìł jeden z sąsiadów i on udzielił pierwszej pomocy poszkodowanemu. Dobrze mieć takiego sąsiada.

      • A na kwiatka przy kamienicach praktycznie w centrum miasta to jest Ok??? Jeżeli firma jest zarejestrowana a państwo i inne służby godzą się na prowadzenie takiej działalności tzn nie ma zagrożenia, chyba że w grę wchodzi ktoś kto chciał aby tak się stało. Ale tym chyba zajmuje się policja!!! A przynajmniej powinna.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji