REKLAMA

Nowy płocki duet wypuścił klip. Pracowali przy nim muzycy znanych zespołów [TELEDYSK]

REKLAMA

Na płockiej arenie muzycznej pojawił się nowy duet, choć jego członkowie od kilkunastu lat zajmują się tworzeniem utworów. Daniel Szczerbak „DWADE” i Sebastian Stańczak, znany z takich zespołów jak Farben Lehre Projekt Punk czy SiQ – projekt perkusisty Acid Drinkers, stworzyli klimatyczny, wpadający w ucho klip „Fake Love”.

DWADE to pochodzący z Płocka 29-letni wykonawca, który swoją przygodę muzyczną rozpoczął w wieku 18 lat, jako raper o pseudonimie DUSZA. Jak przyznaje, jego styl muzyczny ewoluował razem z nim. Teraz, pod pseudonimem DWADE, bada tereny około rapowe, a najbardziej lubi eksperymentować z rockiem i rnb.

– Utwór „Fake Love” powstał jako mieszanka emocji, które towarzyszą ludziom podczas miłosnych rozczarowań – mówi nam wykonawca. – Nie jest to forma terapii, ale każdy z nas znajdzie cząstkę siebie w tym utworze – dodaje.Daniel tworzy utwory razem z kolegą, Sebastianem Stańczakiem, który odpowiada za muzykę. Daniel natomiast pisze teksty. Przy produkcji singla współpracowało z nimi kilka osób ze świata muzyki, m.in. Maciej Dzierżanowski (Lao Che) – beat, klawisze, Piotr Welcel (Sex Bomba) – bas, Michał Żeńca – perkusja. Za produkcję odpowiada Marcin „Marchewa” Mackiewicz.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU