REKLAMA

„Nowy dom” i nowy teledysk płockiego wykonawcy

REKLAMA

W sieci jest już dostępny najnowszy teledysk płockiego rapera, który już kilkukrotnie gościł na łamach PetroNews. Wykonawca o pseudonimie artystycznym JEDEN przygotował tym razem wpadający w ucho utwór, w którym gościnnie wystąpił raper Vixen.

Po „Wyjechać gdzieś” czy „Bez ciebie”, produkcja „Nowy Dom” jest kolejnym singlem płockiego rapera o pseudonimie JEDEN, w którym gościnnie udzielił się znany sporej rzeszy fanów raper VIXEN.

PowiązaneTematy

– Pozytywne gitarowe brzmienie z wpadającą w ucho melodią porusza jednak dosyć trudny, lecz istotny temat, dotyczący naszego społeczeństwa, w którym korzyści materialne przesłoniły wartości takie jak przyjaźń i prawda – wyjaśnia genezę tekstu do utworu JEDEN.

Przesłanie autorów to zwrócenie uwagi, że zaszło to już za daleko i czas wybudować “Nowy Dom”, czyli miejsce, w którym ludzie kierują się pierwotnymi wartościami.

Ciekawostką jest, że utwór wraz z teledyskiem powstał we wcześniej zbudowanym w kamperze – mobilnym studio nagraniowym, do którego Jeden zaprosił Vixena.Vixen to raper ze sporym stażem, który ma na swoim koncie już wiele utworów o milionowych wyświetleniach i wydawnictw pod szyldem wytwórni RPS Enterteyment, którego właścicielem jest raper Peja, oraz MaxFlo Records, własności Rahima z legendarnego zespołu Paktofonika.

Nagraniem teledysku zajęła się ekipa Abstract, montażem Leśny Productions.

„Bez Ciebie” – nowa produkcja w świecie płockiej muzyki

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 4

  1. Nick says:

    Tylko Olsza z Płocka robi rap

  2. Galaxon says:

    Lipa.

  3. wixard says:

    Płockie prostaki, to kawałek właśnie dla was. Miałki g-niany tekst, rymy z d-py i muzyka ze śmietnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU