Nowości w NK Przedwiośnie!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

“Valerian i miasto tysiąca planet” oraz “Atomic Blonde” to nowości, na jakie zaprasza NoveKino Przedwiośnie. Dodatkowo na najmłodszych czekają “Bajkoranki”. Co jeszcze gra NK Przedwiośnie w tym tygodniu? Koniecznie sprawdźcie!

Od 4 sierpnia NK Przedwiośnie zaprasza na premierę najnowszego filmu Luca Bessona “Valerian i miasto tysiąca planet”. Film będzie wyświetlany w trzech wersjach: 2D dubbing i napisy oraz 3D dubbing.

zrzut z filmu

“Valerian i miasto tysiąca planet”

Valerian (Dane DeHaan) i Laurelina (Cara Delevingne) to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet – kulturowym i politycznym centrum galaktyki – przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata. Valerian (Dane DeHaan) i Laurelina (Cara Delevingne) to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet – kulturowym i politycznym centrum galaktyki – przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.

zrzut z filmu

“Atomic Blonde”

„JOHN WICK” w spódnicy? Brzmi nieźle. Charlize Theron siejąca spustoszenie większe od mistrza krwawej zemsty Keanu Reevesa? To brzmi jeszcze lepiej! Film współtwórcy sukcesów takich hitów jak „JOHN WICK”, „PODZIEMNY KRĄG”, „300” i „TROJA”. Ekranizacja kultowej graficznej powieści Antony’ego Johnstona – „ATOMIC BLONDE” to czasy Zimnej Wojny. Brytyjska agentka zostaje przerzucona do komunistycznego Berlina w celu odnalezienia zabójców swojego partnera i odzyskania listy podwójnych agentów.

zrzut z filmu

“Bajkoranki” – “Pamiętniki Florki”

W sobotę, 5 sierpnia i niedzielę, 6 sierpnia kino zaprasza na Bajkoranki i pokaz animacji “Pamiętniki Florki”. Zostaną wyświetlone odcinki: Jeziorko, Cień, Skarby i Fasolka. Seanse odbędą się o godzinie 11:00, bilety w cenie 12 złotych. Przed seansami odbędzie się losowanie nagród na zasadach Happy Seats. Po seansach kino zaprasza na zabawy i animację organizowane przez Teatr Form Wielu.

Ponadto w repertuarze:

  • animacja “Gru, Dru i Minionki”  – Balthazar Bratt, były dziecięcy gwiazdor, wymyśla plan zdominowania świata. Gru wraz z rodziną muszą mu w tym przeszkodzić;
  • “Kapitan Majtas. Pierwszy wielki film”  – Dwóch złośliwych dzieciaków, George Beard oraz Harold Hutchins, hipnotyzują swojego dyrektora szkoły i zmieniają go w postać z ich komiksu.
  • “Mała wielka stopa”  – Nastoletni Adam wyrusza w poszukiwaniu swojego ojca. Podczas swojej wyprawy dowiaduje się, że jest potomkiem Yeti.
  • “Wojna o planetę małp” – Ludzie i małpy przygotowują się do bitwy, od której zależy przyszłość obu gatunków.
  • Nowy film Christophera Nolana “Dunkierka” – Alianccy żołnierze z Belgii, Wielkiej Brytanii, Kanady oraz Francji zostają otoczeni przez niemiecką armię i ewakuowani podczas najbardziej zaciekłej bitwy II Wojny Światowej.
  • Francuska komedia “Alibi.com” – Właściciel firmy zajmującej się znajdywaniem wymówek na różne okazje zakochuje się w kobiecie, która nie cierpi kłamstwa. Aby ukryć swoją profesję robi to, co potrafi najlepiej – kłamie.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji