Nowe zwierzęta zawitają do ZOO. Jakie? To niespodzianka

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już niebawem do Płockiego Ogrodu Zoologicznego przybędą nowi mieszkańcy. Jacy, to jeszcze niespodzianka. Wiemy jedynie, że zwierzęta przyjadą z Danii. 

20 marca równo w południe odbędzie się oficjalne przywitanie z nowymi mieszkańcami płockiego zoo, którzy przybędą z Danii, a dokładnie z Odense. Uroczystość jest otwarta dla każdego, kto znajdzie chwilę czasu w poniedziałkowe południe.

Pracownicy zoo nie zdradzają jeszcze szczegółów, jaki będzie gatunek nowych zwierząt, jednak dowiedzieliśmy się, że będzie to para, która zamieszka w herpetarium, czyli w tej części ogrodu zoologicznego, w której możemy spotkać gady i płazy.

– Chcemy, żeby zwierzęta były niespodzianką, dlatego nie podajemy szczegółów. Do naszego zoo jedzie parka, z którą już w najbliższy poniedziałek wszyscy odwiedzający będą mogli się przywitać – zdradza nam Magdalena Kowalkowska z płockiego ogrodu zoologicznego.

Para zwierząt jest jeszcze w drodze. Na oficjalnym fanpage’u można na bieżąco otrzymywać informację o drodze, jaką już przebyli.

 

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji