REKLAMA

Nowe BMW w płockiej policji. Tym razem to jednoślady

REKLAMA

Do floty płockiej drogówki dołączyły dwa jednoślady BMW R 1250 RT. Motocykle w barwach policyjnych pojazdów patrolują już drogi miasta i powiatu płockiego.

Dwa nowe motocykle marki BMW zostały zakupione ze środków Funduszu Spójności, w ramach projektu „Bezpieczniej na drogach-motocykle dla służby ruchu drogowego” z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Są to BMW R 1250 RT, zasilane 2-cylindrowym bokserem o pojemności 1254 cm3. Silnik daje kierującemu do wykorzystania 136 koni mechanicznych, moment obrotowy o wartości 143 Nm skutecznie „odpycha” motocykl od asfaltu. Jednoślady będą służyć funkcjonariuszom wydziału ruchu drogowego.

PowiązaneTematy

– Policyjna wersja tej maszyny jest jednoosobowa, miejsce pasażera zajmuje zintegrowany kufer z centralą radiową. Zupełnie nowe malowanie, wzbogacone o wiele elementów odblaskowych, sygnały uprzywilejowania LED z przodu i z tyłu barwy niebieskiej i czerwonej. W wyposażeniu znajdziemy także podgrzewane siedzenie i manetki oraz inne elementy poprawiające komfort podróżowania – tłumaczy asp. Krystyna Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.Płoccy policjanci na nowych motocyklach już patrolują ulice Płocka i drogi powiatu płockiego.

Fot. Komenda Miejska Policji w Płocku
Fot. Komenda Miejska Policji w Płocku
Fot. Komenda Miejska Policji w Płocku
Fot. Komenda Miejska Policji w Płocku

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Perygrynator says:

    Od wieków gościńce były miejscem łupienia podróżnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU