Nowa sieć siłowni w Płocku już od marca

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Specjalne pakiety dla studentów i seniorów, możliwość ćwiczenia od 12. roku życia, a także karnety open – to propozycja nowego klubu sieci Zdrofit, która od marca pojawi się w miejsce zlikwidowanej siłowni Jatomi Fitness w Galerii Mazovia.

Potwierdziły się nasze nieoficjalne informacje o nowej sieci siłowni, która wkracza do Płocka w miejsce Jatomi. Już od marca br. funkcjonować będzie klub fitness sieci Zdrofit, dotychczas lokującej swoje placówki w Warszawie i okolicy. Płock to pierwsze miasto położone tak daleko od głównej siedziby firmy.

Zgodnie z uzyskanymi przez nas informacjami, Zdrofit chce zachęcić nowych klubowiczów z Płocka promocyjną ceną karnetu w przedsprzedaży (55 zł/mc). Z siłowni mogą korzystać osoby, które ukończyły 18. rok życia i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. Istnieje też możliwość, aby ćwiczyły tam osoby w wieku 12-18 lat, ale wyłącznie pod opieką ustawowego przedstawiciela lub za jego pisemną zgodą.

Zdrofit proponuje dla klientów kilka pakietów:

  • OPEN bez zobowiązań
  • OPEN 12 Miesięcy
  • Krótkoterminowy
  • Student/Uczeń
  • Aktywny Senior (dla osób, które ukończyły 60. rok życia)

Klub wymaga płatności kartą – jeśli ktoś chciałby regulować opłaty w recepcji gotówką lub kartą, obowiązuje dopłata 20 lub 10 zł, w zależności od rodzaju abonamentu.

A jak kształtują się ceny karnetów? Za nielimitowaną ilość wejść zapłacimy 109 zł przy umowie na 12 miesięcy, natomiast przy umowie bez zobowiązań – 139 zł. Są też karnety krótkoterminowe – cztery wejścia w miesiącu to koszt 95 zł, a nielimitowana ilość wejść przy miesięcznej umowie kosztować nas będzie 250 zł.

Seniorzy za 4 wejścia w miesiącu zapłacą 49 zł, a za nielimitowaną ilość wejść – 79 zł. Studenci i uczniowie za umowę open zapłacą 89 zł (korzystać mogą tylko w określonych godzinach pracy klubu), mają też możliwość skorzystania z umowy bez zobowiązań za 59 zł, ale zawieszenie jej jest możliwe tylko na podstawie L4.

Siłownia ma być czynna od poniedziałku do piątku w godz. 6-23 oraz od soboty do niedzieli w godz. 7-22.

Znany jest termin zamknięcia płockich siłowni Jatomi. Czy wchodzi nowa sieć?

Podziel się:

4 komentarze

  1. No to ile w końcu za nielimitowane wejścia w miesiącu ? 139 bez umowy czy 250 z miesięczną umową? Bez sensu ktoś to napisał

  2. Jak oni zamierzaja w ogole miec jakichkolwiek klientów skoro u konkurencji bez zobowiązań jest o wiele lepsz oferta

  3. to śmieszne ze nie mozesz zrezygnowac z silowni tylko musisz przynosic zaswiadczenia od lekarza ze nie jestes w stanie cwiczyc

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji