Nocne safari w płockim zoo. Będzie kolejny rekord?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kolejna, trzecia edycja ZOONOOOCY – Najsenniejszego Rekordu Polski, zbliża się wielkimi krokami. Czy uda się pobić zeszłoroczny rekord? 

– Marzysz o safari, chcesz dołączyć do zakręconych ludzi, zrobić coś niecodziennego i ustanowić Rekord Polski? Przenocuj z nami w płockim ZOO! Wsłuchaj się w odgłosy nocy i poczuj atmosferę przebywania wśród dzikich zwierząt – zachęca dyrekcja płockiego ogrodu zoologicznego. – Weź ze sobą termos, latarkę, karimatę, materac, koc, śpiwór, płaszcz przeciwdeszczowy – dodają organizatorzy.

Przypomnijmy, że impreza z edycji na edycję cieszy się coraz większą popularnością. W 2013 r. na terenie płockiego ogrodu zoologicznego noc spędziły 383 osoby, a w 2014 r. już prawie dwa razy więcej, bo 745 osób. Ilu śmiałków zaryzykuje nocne safari w tym roku? Jeszcze nie wiadomo. Wejściówek starczy na pewno dla 999 osób, bo maksymalnie tyle miejsc przygotowali organizatorzy.

Zobaczcie, jak impreza wyglądała w zeszłym roku.

zobacz również: A może pandy sypiają nocą? II ZOONOOOC w Płocku [ZDJĘCIA]

Wejście na teren ZOO 3 lipca w godzinach od 20 do 22 będzie możliwe na podstawie dokonanej rezerwacji on-line, zakupu biletu, wypełnionego i wydrukowanego formularza oraz okazania dowodu osobistego lub innego dokumentu tożsamości.

Fot: ZOO Płock

Fot: ZOO Płock

Dla uczestników ZOONOOOCY zorganizowane zostaną konkursy, w których nagrodami będą m.in. możliwość uczestniczenia w porannym przygotowaniu pożywienia dla zwierząt: napełnieniu pokarmem zabawek dla słoni na ich wybiegu, karmieniu fok, pingwinów oraz nagrody rzeczowe.

Regulamin akcji dostępny jest na stronie internetowej płockiego ZOO.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji