Nightskating w Płocku. Rolkowy maraton powraca!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Wielbiciele sportu na rolkach znów będą mieli okazję do wspólnego spotkania. W najbliższą sobotę rusza kolejny Nightskating w naszym mieście. To impreza zrzeszająca wszystkich wielbicieli wrotek, rolek oraz sportowego wysiłku.

To już piąty raz, kiedy rolkarze przejadą ulicami Płocka. Na trasie znajdą się główne ulice naszego miasta, w tym Łukasiewicza, Gałczyńskiego, Dobrzyńska, Kobylińskiego oraz Jachowicza. Udział w spotkaniu jest całkowicie bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji. Uczestnicy jadą przy muzyce i w tempie dopasowanym do każdej osoby, nie przekraczającym 15 km/h.

Aby być częścią tego wydarzenia, należy spełnić jedynie dwa warunki: dobrze poruszać się na rolkach i być przygotowanym na wzmożony wysiłek fizyczny.

Nightskalting pozwala spojrzeć na nasze miasto z zupełnie innej, nocnej perspektywy. To nie są wyścigi, cały przejazd oparty jest głównie na dobrej zabawie samych uczestników. Nie potrzeba wcześniejszych przygotowań, wystarczy ruszyć z całą grupą i po prostu korzystać z okazji wspólnego spędzenia czasu i oderwania się od codziennych obowiązków.

Nightskalting rozpocznie się 23 lipca punktualnie o godzinie 20, a miejscem zbiórki uczestników będzie teren przy Orlen Arenie.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji