Premiery, pokazy specjalne i niezwykły film dokumentalny o życiu naszej planety – NoveKino Przedwiośnie tradycyjnie zapewnia nam sporą porcję rozrywki.

Pitbull. Ostatni pies

Od 15 marca NK Przedwiośnie zaprasza na premierę kolejnego polskiego, głośnego tytułu – “Pitbull. Ostatni pies”. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Władysław Pasikowski.

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają, nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety wydział jest osłabiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany teraz Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci znaczący gracz – Czarna Wdowa.
REŻYSERIA: Władysław Pasikowski OBSADA: Marcin Dorociński, Krzysztof Stroiński, Rafał Mohr, Dorota Rabczewska

Gnomeo i Julia. Tajemnica zaginionych krasnali

Druga premierowa propozycja to animacja “Gnomeo i Julia. Tajemnica zaginionych krasnali”. Kiedy Gnoemo i Julia przyjeżdżają wraz z przyjaciółmi do Londynu, ich głównym zmartwieniem jest przygotowanie ogrodu do zbliżającej się wiosny. Wkrótce spostrzegają, że na terenie Londynu ktoś na masową skalę wykrada ogrodowe krasnale. Kiedy okazuje się, że w ogrodzie zostali już tylko oni dwoje, jest tylko jedna osoba, którą można wezwać na pomoc – Sherlock Gnom. Sherlock przybywa z odsieczą wraz ze swym nieodłącznym kompanem, Watsonem. Śledztwo zaprowadzi naszych bohaterów w nieoczekiwane miejsca, poznają nowe ornamenty, wspólnie z którymi będą odkrywać nieznane zakamarki miasta.
REŻYSERIA: John Stevenson OBSADA: Johnny Depp, Emily Blunt, James McAvoy

Bajkoranki – Pszczółka Maja: Miodowe Igrzyska

W sobotę 17 marca i niedzielę 18 marca zapraszamy na Bajkoranki i pokaz animacji “Pszczółka Maja: Miodowe Igrzyska”. Seanse odbędą się o godzinie 11, bilety w cenie 12 złotych. Przed seansem odbędzie się losowanie nagród na zasadach Happy Seats. Po seansie zapraszamy na animacje i zabawy, które poprowadzą aktorzy z Teatru Form Wielu.

“Pszczółka Maja: Miodowe Igrzyska” dubbing – W ulu aż huczy od sensacyjnych wieści! W pszczelej stolicy odbyć się mają Miodowe Igrzyska. Maja marzy, by wziąć w nich udział. Niestety mieszkańcy ula nie zostają na nie zaproszeni. Na domiar złego Cesarzowa żąda oddania połowy miodowych zbiorów na potrzeby sportowców. Królowa gotowa jest się pogodzić z poleceniami przełożonej, ale Maja od dziecka jest buntowniczką. A nic nie złości jej bardziej niż jawna niesprawiedliwość. Wyrusza więc do stolicy, by powiedzieć Cesarzowej, co myśli o niej i jej nakazach. I nawet Guciowi nie uda się jej powstrzymać przed wpakowaniem się w kłopoty. Zuchwałość Mai zostanie ukarana: pszczółka musi wystartować w zawodach, a jeśli przegra jej ul straci całe zapasy na zimę. Cesarzowa nie podejrzewa nawet na co stać tę małą rozrabiakę i paczkę jej wiernych przyjaciół.
REŻYSERIA: Noel Cleary, Sergio Delfino, Alexs Stadermann OBSADA: Mateusz Banasiuk, Teresa Lipowska, Magdalena Różdżka

Katecheza w kinie – Cudowny chłopak

W niedzielę 18 marca zapraszamy na “Katechezę w kinie”. Zostanie wyświetlony film “Cudowny chłopak” dubbing, seans odbędzie się o godzinie 15:30, bilety w cenie: normalne – 15 złotych, grupowe – 12 złotych. Zapraszamy również na poczęstunek oraz dyskusję na temat filmu.

Dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż “zwykły” dzień w szkole. Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak, zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia jednak, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz dziwadłem. Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica. Urocza Summer potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd. Wystarczy jeden przyjazny gest, jedna pomocna dłoń, by obudzić w Auggiem siłę, dzięki której będzie potrafił udowodnić, że nie tylko twarz czyni go kimś niezwykłym.
REŻYSERIA: Stephen Chbosky OBSADA: Jacob Tremblay, Owen Wilson, Julia Roberts

Spotkania Filmowe – Aquarius

W poniedziałek, 19 marca, zapraszamy na Spotkania Filmowe i pokaz filmu “Aquarius”. Seans odbędzie się o godzinie 18.30, bilety w cenie 15 złotych. Przed seansem kino zaprasza na mały poczęstunek: herbata, ciastko. Odbędzie się również losowanie nagród na zasadach Happy Seats.

“Aquarius” napis – Clara, 65-letnia wdowa i emerytowana krytyczka muzyczna, przyszła na świat w tradycyjnej rodzinie, w nadmorskim mieście Recife, w północno-wschodniej Brazylii. Kobieta jest ostatnią rezydentką Aquariusa, oryginalnego dwupiętrowego budynku zbudowanego w latach 40. z przeznaczeniem dla klasy wyższej. Wszystkie sąsiednie mieszkania zostały już kupione przez spółkę, która ma swoje plany wobec działki, na której stoi Aquarius. Clara nie zamierza się jednak wyprowadzać. Wikła się w konflikt z deweloperem. Burzy to jej spokój, ale też wytrąca z codziennej rutyny i wprawia w zadumę nad przeszłością i przyszłością.
REŻYSERIA: Kleber Mendonca Filho OBSADA: Sonia Braga, Maeve Jinkings, Fernando Teixeira

Kino Seniora – Maria Callas

W środę 21 marca zapraszamy na Kino Seniora i pokaz filmu dokumentalnego o słynnej śpiewaczce Marii Callas. Seans odbędzie się o godzinie 11, bilety w cenie 12 złotych. NK Przedwiośnie zaprasza tradycyjnie na poczęstunek: herbata, ciastko. Po seansie zapraszamy na prelekcję i dyskusję na temat filmu.

Nieznana historia Marii Callas – najsłynniejszej diwy operowej wszech czasów, fascynującej kobiety, pełnej sprzeczności, spełnionej na scenie, ale szukającej wielkiego uczucia. Wrażliwa i bezwzględna, ambitna i pełna kompleksów, wykorzystująca innych i wykorzystywana. Niewierna żona i porzucona kochanka. Uwięziona w burzliwym trójkącie miłosnym, kochająca jednego z najbogatszych mężczyzn na świecie, Aristotelisa Onasisa, z którym łączyło ją wielkie namiętne uczucie, ale który wybierał między nią, a piękną wdową po amerykańskim prezydencie, Jackie Kennedy. Tajemnice, skandale i plotki, które wpłynęły na życie wielkiej artystki. Jaka naprawdę była Maria Callas, o której do dziś krążą legendy?
REŻYSERIA: Tom Volf OBSADA: Maria Callas

Ziemia. Niezwykły dzień z życia planety

W środę 21 marca, odbędzie się wyjątkowy pokaz niezwykłego dokumentu “Ziemia. Niezwykły dzień z życia planety”.

Odsłania on przed nami cudowne miejsca, o których istnieniu często nie mamy pojęcia. To zapierająca dech w piersiach podróż przez kontynenty, oceany i przestworza – tym razem pokazane z perspektywy jednego niezwykłego dnia. Oto 24 godziny na nieprawdopodobnej planecie, zwanej Ziemią. Odkryjcie stworzenia, niepokazane w ten sposób nigdy wcześniej. Dzięki nowoczesnym technologiom filmowania zobaczycie je z bliska, widziane okiem natury. Już nigdy nie spojrzycie na nie tak samo. Zobaczcie świat, jakbyście byli jego częścią, mogąc niemal go dotknąć. Wszystkie zwierzęta połączone są z planetą, którą nazywamy domem, ukształtowanym przez siły wprawiające ją w ruch. Dotyczy to także najlepiej poznanego gatunku – nas samych.
REŻYSERIA: Richard Dale, Lixin Fan, Peter Webber

Rodzinne Oglądanie – Jaskiniowiec

Również w środę, 21 marca, zapraszamy na Rodzinne Oglądanie i pokaz animacji “Jaskiniowiec”. Seans odbędzie się o godzinie 14, bilety w cenie 15 złotych.

Ponadto w repertuarze:

  • polska komedia z Agnieszką Więdłochą “Kobieta sukcesu” – Mańka jest kobietą sukcesu, lecz pewnego dnia jej życie wywraca się do góry nogami. Nie zamierza się jednak poddawać i postanawia walczyć z przeciwnościami.;
  • nowy film Patryka Vegi “Kobiety mafii” – Bela, była funkcjonariuszka policji, dostaje od ABW zadanie rozpracowania szajki przestępczej handlującej narkotykami. Aby jej misja się powiodła, musi rozpocząć współpracę z mafią.;
  • animacja “Jaskiniowiec” dubbing – W czasach, kiedy po ziemi chodziły dinozaury i mamuty, dzielny jaskiniowiec jednoczy plemię przeciwko potężnemu wrogowi;
  • film familijny “Cudowny chłopak” dubbing – Auggie od urodzenia ma zdeformowaną twarz. W nowej szkole chłopiec chce udowodnić rówieśnikom, że piękno to więcej niż wygląd;
  • ostatnia propozycja to czarna komedia “Wieczór gier” napisy – Grupa przyjaciół, którzy spotykają się regularnie grać w gry nocne, próbuje odnaleźć się i rozwiązać tajemnicę morderstwa.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji