Napadał na kobiety, przewracał je i okradał…

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

7 lipca płoccy policjanci zatrzymali sprawcę, który na terenie naszego miasta okradł dwie kobiety, używając przy tym siły fizycznej. Mężczyzna przyznał się do dokonanego czynu. Grozi mu mu nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

27 czerwca oraz 1 lipca na ul. Tysiąclecia i Łukasiewicza, młody mężczyzna napadł na dwie kobiety w wieku 64 i 66 lat. Przewrócił je używając swojej siły, następnie wyrwał torebki z całą zawartością dokumentów oraz pieniędzy.

Płoccy policjanci prowadzili intensywne czynności służbowe, dotyczące tych dwóch spraw. W wyniku prowadzonej pracy operacyjnej funkcjonariusze ustalili mężczyznę, który mógł mieć związek z tymi przestępstwami. Jak się okazało był to 22-latek z Łodzi, obecnie przebywający w Płocku bez stałego adresu zamieszkania.

Mężczyzna zaraz po zatrzymaniu został przesłuchany i tym samym przyznał się do winy. Wczoraj płocki sąd wymierzył mu karę 3 miesięcy pozbawiania wolności. Sprawa będzie toczyć się dalej – kodeks karny przewiduje karę nawet do 12 lat więzienia.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji