REKLAMA

Największy Rowerowy Czarny Tydzień już niebawem w PŁOCKU!

REKLAMA

PowiązaneTematy

Strefa RIDERS przygotowała promocję, „o której rowerzyści w Polsce dotychczas tylko śnili”! O co zatem cały ten szum?

– Wiele osób w Płocku kojarzy Specialized z najwyższej jakości sprzętem kolarskim, a co za tym idzie, wysokimi cenami – wypowiada się menadżer sprzedaży Strefy Riders. – Jednak wiele osób w tym roku przekonało się już, że oferta Specialized dopasowana jest prawie do każdego portfela. Jesteśmy przekonani, że podczas BLACK WEEK jeszcze więcej osób zmieni to podejście! Takich okazji rowerzyści w Płocku dotychczas nie widzieli! – zapewnia.

Na co mogą liczyć Klienci podczas Czarnego Tygodnia w RIDERS?

– Dajemy -30% (na wszystko*)! A NASZE -30% liczymy od już obniżonych cen w tym roku (to oznacza, że zyskać można NAWET -60%)! Bez wątpienia, nikt nie zaoferuje rowerów w niższej cenie w tych dniach! – wyjaśnia menadżer sprzedaży Strefy Riders.

ZASADY są proste:

30% obowiązuje na wszystko w Promocji*, czyli:

  • Rowery z listy dostępne na miejscu (Listę rowerów zobacz tutaj)
  • Wszystkie dostępne na miejscu AKCESORIA, UBRANIA, SPRZĘT i CZĘŚCI!
  • Oczywiście obowiązuje pełna obsługa, którą otrzymuje każdy kupujący także poza promocją. Warunki gwarancji są zachowane, w przypadku rowerów przygotowanie do jazdy jest w cenie i pierwszy przegląd w cenie promocyjnej!

WIEMY TEŻ, ŻE ZAKUP ZA GOTÓWKĘ NIE ZAWSZE JEST NAJLEPSZYM WYJŚCIEM

  1. Możesz wymienić RABAT -30% na zakup w AŻ 40 RATACH 0% (RRSO=0%)* dzięki czemu Twój wymarzony rower będzie miał niską cenę płatną miesięcznie.
  2. Zakup w LEASINGU na firmę (z fakturą VAT 23%) obowiązuje z zachowaniem promocji -30%!WAŻNE:

  • OKRES TRWANIA PROMOCJI: 20-25 listopada 2023
  • MIEJSCE: Strefa RIDERS.pl, ul. Przemysłowa 10 d, 09-400 Płock (od ul. Przemysłowej skręć za Castoramą w prawo. Nasze flagi będą widoczne już z daleka!).

– Zachęcamy do pojawienia się najpóźniej w poniedziałek, 20 listopada, aby być pewnym dokonania wymarzonych zakupów. W przypadku kilku chętnych na ten sam produkt, decyduje kolejność (dobiegnięcia i złapania) produktów. Zdajemy sobie sprawę, że tego typu promocje są wyjątkowe, dlatego sprawiedliwie dla każdego naszego Klienta NIE REZERWUJEMY TOWARÓW – zapowiadają w Strefie Riders.

Towary dostępne w promocji będą oznaczone już od 13 listopada br., dzięki czemu będzie można przygotować się do polowania.

*Szczegóły w Regulaminie Promocji

Do zobaczenia podczas NAJWIĘKSZEGO ROWEROWEGO BLACK WEEK KIEDYKOLWIEK W PŁOCKU! 

Strefa Riders
https://strefariders.pl
ul. Przemysłowa 10d, 09-400 Płock
tel.: 517 035 518REKLAMA
Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU