Na Zoonoc brak biletów. Ale mamy konkurs!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Zoonoc w płockim ogrodzie zoologicznym cieszy się coraz większą popularnością. Blisko tysiąc biletów, przeznaczonych dla uczestników wydarzenia, rozchodzi się jak ciepłe bułeczki. W tym roku było podobnie – w ciągu kilku dni zarezerwowano wszystkie dostępne wejściówki. Na szczęście mamy dla Was konkurs.

Na płocką Zoonoc chętni zapisują się z całej Polski. – Jeszcze w przeddzień rezerwacji biletów mieliśmy pytania, kiedy, od której godziny będzie można rezerwować miejsca – przyznała Magdalena Kowalkowska z płockiego ogrodu zoologicznego. – I faktycznie, bardzo szybko wyczerpała się pula dostępnych wejściówek – dodała.

Jak się dowiedzieliśmy, do Płocka przyjadą chętni nocnych wrażeń wśród dzikich zwierząt z Dąbrowy Górniczej, Suwałk, Kielc, Augustowa, Wrocławia, Władysławowa, Szamotuł, Chodzieży, Sierakowa, Leszna, Lublina czy Szczecina. – Po raz kolejny na mapie miast obecnych na Zoonocy jest też szwajcarska Genewa oraz przesympatyczni goście z Rzeszowa, którzy byli na każdej poprzednie edycji – dodaje Magdalena Kowalkowska.

Konkurs

Dla wszystkich, którzy nie zdążyli zarezerwować miejsca lub mają rezerwację, ale chcą otrzymać bilet wstępu, mamy niespodziankę – konkurs, w którym do wygrania są 3 podwójne zaproszenia na Zoonoc.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać na nasz adres krótki, wymyślony przez siebie wierszyk ze słowem “Zoonoc”. Na wierszyki czekamy do środy, 29 czerwca, do godz. 15. Możecie je przesyłać na adres: redakcja@petronews.pl.

Trzy najciekawsze prace nagrodzimy podwójnym zaproszeniem na Zoonoc. Przypomnijmy, że Zoonoc odbędzie się już 1 lipca, w piątek.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji