Na stadionie w Borowiczkach będzie impreza

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już 27 sierpnia (sobota) na stadionie w Borowiczkach odbędą się gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze, organizowane przez Straż Pożarną w Płocku-Borowiczkach. Zabawa potrwa do białego rana!

Gminne Zawody Sportowo-PożarniczePodczas zawodów pojawi się strefa dla dzieci, w której najmłodsi będą mogli skorzystać z gier i zabaw, zjeżdżalni, dmuchanego zamku oraz zjeść watę cukrową czy popcorn. Na dorosłych czeka loteria fantowa, w której do wygrania będą atrakcyjne nagrody. W programie znajdziemy również pokaz Polskiego Czerwonego Krzyża z zakresu pierwszej pomocy, pokaz ratownictwa technicznego i medycznego Państwowej Straży Pożarnej, pokaz samochodów, sprzętu strażackiego oraz Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Dodatkowo, podczas trwania imprezy na terenie stadionu dostępny będzie catering, dzięki czemu każdy w przerwie pomiędzy atrakcjami będzie mógł zjeść ciepły i smaczny posiłek.

O godzinie 20 rozpocznie się zabawa taneczna, która potrwa aż do 3 nad ranem.

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze rozpoczną się 27 sierpnia o godzinie 16. Organizatorami wydarzenia jest Zarząd Miejski ZOSP RP w Płocku oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Płocku-Borowiczkach.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji