REKLAMA

Na majówkę zatankuj i odbierz hot-doga lub kawę. Jaka druga promocja programu VITAY?

REKLAMA

Dwie akcje promocyjne związane z programem VITAY ogłosił PKN ORLEN. Jedna umożliwia odebranie gratisowego hot-doga lub kawy, a druga zachęca do udziału w programie, zapewniając kierowcom na start tyle punktów, ile mają w programie innych stacji.

Odbierz punkty w promocji VITAY

Promocja zachęca uczestników programów lojalnościowych innych stacji paliw, by przyłączyli się do VITAY. Już po zarejestrowaniu się w Programie i zgłoszeniu udziału w promocji na dedykowanej stronie internetowej, klient regularnie tankujący i robiący zakupy na stacjach ORLEN będzie mógł otrzymać tyle samo punktów VITAY, ile dotychczas uzbierał w innej sieci (do limitu 100.000 punktów). Nie straci przy tym, oczywiście punktów zebranych w programie innej marki.

PowiązaneTematy

Rejestracja chętnych do wzięcia udziału w promocji trwa od 28 kwietnia do 31 maja br., albo do wyczerpania puli 500.000.000 punktów VITAY.

By wziąć udział w promocji, należy zarejestrować się w Programie VITAY, poprzez wypełnienie formularza dostępnego pod adresem program.vitay.pl, następnie zarejestrować się do promocji i zadeklarować liczbę punktów, które chcemy przenieść z programu innej sieci, a także zrobić zakupy na stacji Orlen zgodnie z kryteriami regulaminowymi. Ten ostatni warunek należy spełnić do 31 sierpnia br., czyli do końca trwania promocji „Odbierz punkty w promocji VITAY”. Szczegóły regulaminu akcji są dostępne na stronie program.vitay.pl.

Do przejścia do Programu VITAY zachęca w spotach telewizyjnych i radiowych sam Robert Kubica.Zatankuj na majówkę!

Z okazji majówki, koncern przygotował akcję skierowaną do tych, którzy są już uczestnikami Programu VITAY. Każdy jego uczestnik, po zatankowaniu minimum 30 litrów benzyny lub oleju napędowego, zeskanowaniu wirtualnej karty VITAY i skorzystaniu z kuponu w aplikacji ORLEN VITAY, otrzyma darmowego hot doga standard lub kawę standard o pojemności 210 ml.

Oferta jest ważna od 28 kwietnia do 7 maja. Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie stopcafe.pl i w regulaminie promocji.REKLAMA
Kolejny Artykuł

Komentarze 2

  1. King Kong says:

    Super promocja stara parówka w hot dogu

  2. turystka says:

    Chcialam podziekowac obsludze szynobusu, ktora dzielnie nam pasazerom pomagała. 28 kwietnia okolo godz 19 zostal uszkodzony przez łosia. Od godz 19 do 23 obsluga wszystko robila by nam pasazerom udalo sie dotrzec do domow. Tym bardziej ze spadala temperatura w wagonie, ciemno, brak wody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU
  • %d bloggers like this: