REKLAMA

Myślicie o kupnie własnego mieszkania? Warto to przeczytać!

REKLAMA

PowiązaneTematy

Z myślą o czytelnikach rozważających zakup nowego mieszkania przeanalizowaliśmy ofertę INVEST BUD – dewelopera realizującego inwestycje przy ulicy Żyznej i w centrum Płocka.

Doświadczenie, bardzo dobra jakość wykonanych prac, ogólnodostępne miejsca postojowe, funkcjonalne układy mieszkań, elastyczny harmonogram płatności i przede wszystkim gwarancja stałej ceny – to atrybuty, aby zakupić nowe mieszkanie od INVEST BUD.

Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej

Na lokalnym rynku deweloperskim INVEST BUD działa od ponad 13 lat, sama marka INVEST BUD funkcjonuje na płockim rynku budowlanym od 2000 roku. Ma ona na swoim koncie kilkanaście oddanych do użytkowania inwestycji mieszkaniowych. Największym, zrealizowanym dotychczas projektem jest budowa Osiedla Żyzna przy ulicy Boryszewskiej – dzielnica Podolszyce Północ. Prestiżową inwestycją zrealizowaną przez firmę, była budowa budynku przy ulicy Kolegialnej 12A – wiosną tego roku przekazano klucze mieszkańcom. W apartamentowcu znalazło się 30 lokali mieszkalnych wraz z komórkami lokatorskimi i miejscami postojowymi – obiekt wybudowany został w podwyższonym standardzie.

Gwarancja stałej ceny

Podpisując umowę na zakup lokalu, klienci otrzymują gwarancję ceny, która nie ulegnie zmianie – jest to szczególnie ważne w czasach rosnącej inflacji. Ryzyko wzrostu cen obciąża w całości dewelopera. Harmonogram płatności również może zostać dostosowany do potrzeb przyszłego nabywcy – istnieje możliwość zakupu mieszkania w wariancie 20%/80%, tj. 20% wartości lokalu płatne przy podpisaniu umowy, a 80% wartości lokalu płatne przed dniem przekazania kluczy.

Wskazana w umowie cena m2 będzie mogła się zmienić jedynie w sytuacji, w której zmieni się stawka podatku VAT. Jedyne dodatkowe koszty, jakie może ponieść nabywca, nie przewidziane w zawieranej umowie, to koszty tzw. zmian lokatorskich – jeżeli zdecydujemy się np. na dodatkowe punkty świetlne czy gniazda elektryczne ich wykonanie zostanie indywidualnie wycenione, a roboty wykonane zostaną dopiero po zaakceptowaniu przedstawionego przez dewelopera kosztorysu.

 Bogata oferta

Obecnie w ofercie INVEST BUD znajdują się mieszkania w trzech lokalizacjach – przy ulicy Żyznej, Kolegialnej 12A i 11-go Listopada 14 w Płocku. W przypadku pierwszej z ww. lokalizacji wybierać możemy wśród mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych. Najmniejsze z nich ma powierzchnię 29 m2, a największe 79 m2. W ofercie są również mieszkania o powierzchni 42 m2 (dwupokojowe), 44 m2 (dwupokojowe), 50 m2 (trzypokojowe), 64 m2 (trzypokojowe), 61 m2 (trzypokojowe) i 68 m2 (trzy- lub czteropokojowe). Poza mieszkaniem o powierzchni 29 m2, wszystkie pozostałe posiadają przestronne balkony.

Mieszkania zlokalizowane są w budynku powstającym w sąsiedztwie wybudowanego wcześniej przez INVEST BUD Osiedla Żyzna. Powstający kompleks mieszkaniowy docelowo składać się będzie z trzech budynków. Budowa pierwszego z nich zakończy się maksymalnie do końca przyszłego roku. Wszystkie mieszkania zaprojektowano z myślą o maksymalnym wykorzystaniu wolnej przestrzeni, rozkłady są przemyślane i dają duże możliwości aranżacyjne, a wysokie na dwa metry okna zapewniają odpowiednie nasłonecznienie. Na poziomie parteru przewidziane zostały garaże i lokale usługowe.

W czteropiętrowym budynku zamontowane zostaną windy, przewidziano również miejsce na komórki lokatorskie – część z nich zaprojektowano na poziomie mieszkań. Co ważne, miejsca postojowe przed budynkiem będą ogólnodostępne, bezpłatne – nie będą one przypisane do konkretnych lokali. Ceny mieszkań zaczynają się od 6 990 PLN/m2.

W inwestycji przy 11-go Listopada, która przekazana do użytkowania zostanie jeszcze w tym roku, do sprzedaży pozostało już tylko jedno mieszkanie o powierzchni 32 m2, dwupokojowe, na pierwszym piętrze. Budynek przy 11-go Listopada to kameralny apartamentowiec, dwupiętrowy, wyposażony w windę, z halą garażową na poziomie piwnic.

Większe mieszkania dostępne są w oddanym do użytkowania budynku przy Kolegialnej 12A – są to dwa lokale na trzecim piętrze o powierzchni 65 i 86 m2, trzy- i czteropokojowe z przestronnymi tarasami.

Wszystkie osoby zainteresowane opisanymi inwestycjami zapraszamy do siedziby INVEST BUD przy ulicy Żyznej 2, od poniedziałku do piątku, między godz. 8 a 16. Po wcześniejszym telefonicznym umówieniu, możliwe jest również spotkanie w innych godzinach lub w sobotę. Do Państwa dyspozycji jesteśmy pod numerami telefonów 511-575-171 i 24 364-99-47. Zachęcamy również do śledzenia nas w mediach społecznościowych, w których na bieżąco informujemy o kolejnych projektach i postępach na placu budowy.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

  1. gostynin says:

    byla jakas afera z tymi blokami na zyznej

  2. Osa says:

    Najlepiej spytać ile trwała budowa placu zabaw i śmietników wtedy zobaczymy czy taki solidny deweloper…

  3. Płock says:

    Czy będzie odbiór bloków na czas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU