„My nie zasypiamy na zimę”. Nowa odsłona Płockampu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Szósta już edycja Płockampu odbędzie się w najbliższy wtorek. Płockamp to spotkania przeznaczone dla osób zainteresowanych nowymi technologiami, startupami czy social media.

Tym razem uczestnicy dowiedzą się, co do biznesu może wnieść wiedza o naszym mózgu. Prelekcję wygłosi Mirek Manelski z Neurodio, czyli projektu, który łączy game design z wiedzą o działaniu ludzkiego mózgu, tworząc innowacyjne gry treningowe dla osób z deficytami poznawczymi oraz z trudnościami w uczeniu się.

O współpracy z firmami programistycznymi opowie Emil Sienkiewicz z Optize. Będzie można również posłuchać o relacjach klient-devteam i jak unikać nieporozumień.

W panelu „Rób internety w Płocku” wezmą udział środowiska biznesowe, akademickie oraz instytucjonalne. Dyskusja będzie dotyczyła możliwości rozwoju kompetencji cyfrowych i biznesowych. Organizatorzy zapowiadają „rozmowę na luzie o tym, jak nauka nowych technologii np. programowania czy narzędzi internetowych, przydaje się w biznesie i nie tylko w nim”.

Rejestracja na wydarzenie, które odbędzie się 15 listopada (wtorek) o godz. 17.45 przy ul. Synagogalnej 4 lok. 2, na stronie plockamp.pl. PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia.

Magda Grodecka

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji