Muzeum zaprasza na kiermasz świąteczny

0

Kiermasz Bożonarodzeniowy zorganizuje Muzeum Mazowieckie w Płocku. Tradycyjnie już, w pierwszą niedzielę grudnia, muzeum przygotowuje wiele atrakcji.

W tym roku zaplanowano warsztaty artystyczne dla dzieci i młodzieży. Chętni będą robili ozdoby choinkowe, malowali bombki, tworzyli wycinanki z opłatków, zdobili potrawy i przygotowywali dekoracje na świąteczne stoły. Poza tym, zainteresowani mogą nauczyć się chodzenia na szczudłach i kręcenia hula-hop.

W Muzeum Mazowieckim będzie można kupić wyroby rękodzieła artystycznego i ozdoby świąteczne od wystawców z różnych regionów kraju. Goście muzeum wysłuchają też kolęd i pastorałek w wykonaniu chórzystów Vox Maiorum.

Organizatorzy przygotowali tego dnia szczególną niespodziankę dla zwiedzających – bezpłatny wstęp na ekspozycje secesji i art deco.

Wszystkie atrakcje dostępne będą w niedzielę, 4 grudnia, w godzinach 10-16 w kamienicy przy ul. Tumskiej 8.

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Paulina_Snapseed

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.


Ostatnie Informacje