REKLAMA

Mój przyjaciel lew… Lew Honorek w NK Przedwiośnie

REKLAMA
fot. Wiktor Pleczyński

NoveKino Przedwiośnie zaprasza najmłodszych do obejrzenia filmu „King: Mój przyjaciel lew” w ramach akcji „Bezpieczny powrót do szkoły”. Podczas wydarzenia Lew Honorek opowie o zasadach bezpieczeństwa.

Trwa akcja „Bezpieczny powrót do szkoły” płockich mundurowych. Straż Miejska w Płocku oraz NK Przedwiośnie zapraszają najmłodszych 11 września na spotkanie z Lwem Honorkiem połączone z projekcją filmu „King: Mój przyjaciel lew” (dubbing). Bilety w sprzedaży zgodnie z cennikiem kina.

PowiązaneTematy

Lew Honorek opowie o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa. Spotkania odbędą się po seansach o godzinach 11:15 i 13:45. Organizatorzy poza spotkaniem z ulubieńcem dzieci przygotowali też niespodzianki dla widzów.

King: Mój przyjaciel lew

Pełna przygód, humoru i wzruszeń opowieść o przebojowej nastolatce, jej odrobinę mniej rozgarniętym bracie i małym lwiątku, których połączyła niezwykła przyjaźń.Reżyseria: David Moreau
Kraj produkcji: Francja
Rok produkcji: 2022
Czas trwania: 105 minut
Obsada: Gérard Darmon, Lou Lambrecht, Léo Lorléac’h, Thibault de Montalembert, Clémentine Baert, Victor Artus Solaro

Akademia Lwa Honorka to cykl słuchowisk emitowanych w Katolickim Radiu Diecezji Płockiej, skierowanych do dzieci z najstarszych grup przedszkolnych oraz dzieci z klas I-III. Pomysłodawcą i realizatorem cyklu słuchowisk dla dzieci są: Agnieszka Andrzejewska i Bartosz Wielkopolski z Zespołu Profilaktyki i Komunikacji Społecznej Straży Miejskiej w Płocku.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. konfident w akcji? says:

    podpierdalacz jako lew?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU