MMKS Jutrzenka zaprasza młode zawodniczki

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

MMKS Jutrzenka Płock po obietnicy związanej z utworzeniem młodej grupy po zakończonym Campie zimowym, dotrzymała słowa. Już niebawem ruszą pierwsze zajęcia dla najmłodszych dziewczynek.

Nowo powstała grupa skierowana jest do dziewczynek w wieku od 7 do 10 lat (klasy 1-3 szkoły podstawowej). Jednak dziewczynki starsze także mają szansę zgłosić się do klubu, by rozpocząć swoją przygodę ze sportem. Zajęcia będą odbywały się dwa razy w tygodniu (wtorek, godz. 15.30 w Gimnazjum nr 5 oraz w czwartki, ale jeszcze nie wiadomo dokładnie o której godzinie). Jedna jednostka treningowa trwać będzie 90 minut.

Pierwsze zajęcia rozpoczną się 14 marca (wtorek), zgodnie z wyznaczoną godziną. Jutrzenka nie wymaga żadnego wpisowego, będą jedynie obowiązywać składki członkowskie. Więcej informacji, dotyczących tego projektu i młodej grupy, można uzyskać w dniu pierwszych zajęć w Gimnazjum nr 5. Zajęcia, podobnie jak Camp, poprowadzą dwie zawodniczki pierwszej drużyny Jutrzenki – Aleksandra Pawłowska oraz Paulina Zaremba.

Zgłoszenia można przesyłać na adres mailowy: mmksjutrzenka.media.marketing@gmail.com. W treści maila wystarczy wpisać imię i nazwisko dziewczynki. Pierwszego dnia rodzice są zapraszani już wraz ze swoimi pociechami, które będą gotowe do zajęć sportowych,

Trenerki zalecają zabranie odpowiedniego obuwia oraz spodenek i koszulki, czyli stroju gotowego do treningu. Podczas trwania pierwszych zajęć, przedstawiciel klubu porozmawia z rodzicami na temat funkcjonowania grupy. 

Zimowy Camp Jutrzenki zakończony sukcesem

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji