Mistrzowie parkowania – jak parkują kierowcy w Płocku?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Pokazuje 2 z 6

Parkingów w galerii ciąg dalszy, dwie Magdaleny zaobserwowały dwa wybitnie ustawione auta.

Jeśli i Wy chcecie pokazać specyficznie zaparkowane auta, przesyłajcie zdjęcia na profil Mistrzowie Parkowania Płock.

Najwyraźniej kierowca auta po prawej będzie wsiadać do swojego samochodu przez bagażnik.

Prawie idealnie pośrodku.

Pokazuje 2 z 6
Podziel się:

10 komentarzy

  1. A ja uważam, że tak parkują osoby z wieloletnim prawem jazdy. Uważają,że jeżdżą ponad 20 lat to im wszystko wolno. Szczególnie dotyczy to osiedlowych staruchów.

  2. Praktycznie wszystkie przypadki, to co najmniej wykroczenia. Ktoś za to zabulił? Wątpię, więc to zwykłe bicie piany. Nawet w ukochanej strefie wystarczy się przejść rano i co biletowi nic nie zgłaszają? To tylko kpiny, ale były pretekstem powstania tego szajsu pod nazwą strefa. Bez egzekwowania przepisów tak będzie zawsze.

  3. redaktorku większa połowa zdjęć dotyczyła tablic rejestracyjnych z poza płocka tj: gostynin, sierpc, płonsk itd… więc proszę o nie obrażanie płocczan…

  4. Kolo w becie – choć marki nie lubię – zapewne tak zaparkował żeby mu jakiś Janusz nie obtłukł karoserii swoim matizem. Niestety ale nap… drzwiami to u nas plaga.

    • Popieram – Janusz ci jeszcze powie “toć to tylko kupa blachy”. Jeden taki dostał ode mnie kiedyś w ryyyyyyja. Płockie dziady nie szanują cudzej własności i tyle.

  5. ja bym takiemu nalepił nalepkę na szybę żeby się zastanowił na przyszłości i parę minut ją odklejał po kawałeczku

  6. Oj gdybym wiedziała, że takie coś jest to bym zrobiła fotkę samochodu zaparkowanego w Galerii Mosty na Poziomie 1, uwaga !! Był zaparkowany na zjeździe na poziom 0. Dało się przeoczyć zjazd.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji