Mistrzowie parkowania cz. 4

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Pokazuje 1 z 12

Wracamy po wakacyjnej przerwie. W tym czasie nasza skrzynka przeżywała prawdziwe oblężenie. Okazuje się, że mistrzowie parkowania nadal krążą po Płocku.

Kierowcy nie przestają nas zadziwiać. Widzieliśmy już naprawdę mnóstwo sposobów na parkowanie, ale zdaje się, że w tym zakresie innowacyjność jest w cenie. Niektórzy zapomnieli zaciągnąć ręcznego, inni znaleźli miejsce do parkowania na trawie, jeszcze inni za nic mają wyznaczone liniami miejsce do parkowania. Cieszy nas, że coraz częściej zauważacie nieprawidłowe zachowania i piętnujecie je – daje to nadzieję na chociaż minimalną poprawę sytuacji parkingowej w naszym mieście.

Jeśli chcecie do nas wysłać zdjęcie „mistrza”, do waszej dyspozycji jest adres: mistrzowie@petroecho.pl.

Adam podesłał zdjęcie, które swobodnie można nazwać “Ja tylko na chwilkę”. Ile razy spotkaliście się z tak zaparkowanym samochodem?

adam_jesienna

Pokazuje 1 z 12
Podziel się:

Brak komentarzy

  1. Tak, parking wielopoziomowy prawie pusty, a redakcja nawet nie wie, że pakować mogą tam tylko Ci, którzy wykupili miejsce? I to nie na jednorazowo…

    • To pewnie trzeba być strasznie bogatym.
      Ile to kosztuje? 100 zł miesięcznie? To chyba detal w porównaniu z posiadaniem samochodu. Ba, to 1/3 tego co wydaje się w miesiącu na fajki ;P Ale denny komentarz

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji