REKLAMA

„Mistrzów parkowania” w Płocku jest wielu (Cz. II) [ZDJĘCIA]

REKLAMA

Po pierwszej części materiału z „Mistrzami parkowania” w Płocku, nasze skrzynki mailowe rozgrzane są do czerwoności. Akcja zyskała już poparcie Straży Miejskiej oraz samych Czytelników. Wysyłacie do nas kilkadziesiąt zdjęć dziennie! Zobaczcie kolejną część cyklu.

Okazuje się, że problem parkowania w Płocku jest ogromny. Przede wszystkim płocczanie oraz przyjezdni nie umieją parkować, po drugie bardzo często kierowcy zmuszani są do takiego parkowania przez brak miejsc.

– To tragiczne, jak ludzie parkują – pisze do nas jedna z Czytelniczek. – Mieszkam na osiedlu Tysiąclecia. Dziś podczas spaceru, zauważyłam stojący w dość nietypowy sposób  samochód. W pierwszej chwili pomyślałam, że ktoś się zatrzymał, bo chce wjechać do garażu, ale kiedy podeszłam bliżej okazało się, że w środku nie ma kierowcy.

AJWysyłacie do nas zdjęcia z najróżniejszymi sposobami parkowania. Jedne mniej, drugie bardziej fantazyjne. Te najlepsze publikujemy na naszej Facebookowej stronie Mistrzowie Parkowania w Płocku. Jeśli masz zdjęcie „mistrza” wyślij je do nas na adres redakcja@petroecho.pl

Na kolejnych stronach publikujemy kolejne zdjęcia „Mistrzów parkowania” >>>

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU