Mistrzów parkowania w Płocku ciąg dalszy

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Pokazuje 1 z 7

Dostaliśmy masę fotografii “mistrzów parkowania”, więc czas na świeżą dawkę oszałamiająco kreatywnie zaparkowanych pojazdów.

Jeśli i Wy chcecie pokazać specyficznie zaparkowane auta, przesyłajcie zdjęcia na profil Mistrzowie Parkowania Płock.

Wygląda na to, że na chodniki przy ulicy Gawareckiego rzucono jakąś klątwę.

Dawid natknął się na taką sytuację na ulicy Gawareckiego

Natomiast Izabela na tej samej ulicy natrafiła na taki widok. Informuje również że rejestracja auta zaczyna się od WL.

Pokazuje 1 z 7
Podziel się:

7 komentarzy

 1. Kierowca 321 na

  Odnośnie przedostatniego zdjęcia. Autor chyba nigdy nie był na tym parkingu w święta lub niektóre niedziele. To zjawisko jest normalne w tej galerii.

 2. Janek Kloss na

  Szukacie takich mistrzów ? Podjedźcie pod urząd miasta przy Piłsudskiego , pod nosem strażnika miejskiego cuda odstawiają , a ten udaje , że nie widzi. Zobaczymy co niedorzeczniczka Dżola powie jak tam kogoś potrącą i będzie tragedia.

 3. Mieszkaniec Płocka na

  Haha najbardziej śmieszy mnie to że większość to cudowni kierowcy WP !!!
  Ps. Jakby co to również mieszkam w Płocku.
  POZDRAWIAM HEJTEROW 😘😘

 4. Człowieku, po coś wymyślono większą szerokość tych miejsc. Parkujących jak piszesz, faktycznie wychodzisz na kr…

  • Ale o co chodzi na

   To, że ktoś coś wymyślił, nie znaczy, że robi to z głową. Popatrz na te miejsca. Ponad pół metra z każdej strony od samochodu do linii. Zakładając, że każdy parkuje idealnie równo zostaje ponad metr między samochodami. Czyste marnotrawstwo miejsc parkingowych. Nie przekonałeś mnie. Nawet jeśli mi pokarzesz przepisy, w dalszym ciągu stwierdzam, że to debilizm robić tak duże miejsca parkingowe. Na parkingu przy takim Auchan masz dużo mniej do linii z każdej strony i nie ma problemów ani z parkowaniem, ani z wysiadaniem jeśli auta zaparkowane przez myślących kierowców, nawet na liniach.

 5. Ale o co chodzi na

  Zdjęcie nr 1 ze strony nr 6. Nie przesadzajmy. Z obydwu stron miejsce dla samochodów jest. Idiota to projektował te miejsca bo jak widać na 2 miejscach zmieszczą się 3 auta. Sam na tego typu parkingach często parkuję obok osoby sprawnej inaczej, która zostawia auto 1,5 m od poprzedniego a jak później odjedzie to wygląda jakbym ja zaparkował jak kretyn bo też na linii. A tutaj widać, że kierowca parkował za innym autem i też ktoś odjechał. Robiący to zdjęcie chyba lekko przewrażliwiony.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji