Minimalizm w szafie i w życiu, czyli kolejne spotkanie “Porozmawiajmy o Modzie”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tym razem pasjonatki mody będą miały okazje porozmawiać o minimalizmie nie tylko w szafie, ale i w życiu. Gościem specjalnym spotkania będzie Anna Konieczyńska.

23 marca w Czerwonym Atramencie przy ul. Kolegialnej 4 odbędzie się kolejne spotkanie dla miłośniczek mody z cyklu “Porozmawiajmy o Modzie”, które poprowadzi stylistka i blogerka Sandra Panuś. Temat spotkania to “Małymi krokami do celu. Minimalizm w szafie i w życiu”.

Gościem specjalnym będzie dziennikarka mody, kobieta z pasją w oczach i wielkim sercem Anna Konieczyńska, która pracowała m.in. w „Elle”, „Gali” i „Vivie!”. Jest jedną drugą agencji kreatywnej ThinkFashion.pl, połową duetu serialowego Qkmal. Jak sama mówi o sobie Ania: „lubi pisać, pracować i plotkować”.

– Spotkajmy się w babskim gronie przy kawie/herbacie, podczas dyskusji obalimy kilka modowych mitów – mówi organizatorka Sandra Panuś.

Spotkanie ma charakter dyskusyjny, dlatego jest to doskonała okazja do zadawania pytań i rozwiewania swoich wątpliwości. Koszt uczestnictwa wynosi 20 zł. Więcej informacji i szczegółów na stronie wydarzenia.

PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji