REKLAMA

Międzynarodowe Mistrzostwa Mazowsza Seniorów. Zawodnicy płockiego klubu na podium

REKLAMA

Badmintoniści Monika Bieńkowska, Magdalena Koba i Adam Kosz z klubu Masovia Płock stanęli na najwyższym stopniu podium podczas Międzynarodowych Mistrzostw Mazowsza Seniorów.

Zawodnicy z Klubu Sportowego Masovia Płock nie mieli sobie równych w zakończonych 19 listopada br. Międzynarodowych Mistrzostwach Mazowsza Seniorów, które cyklicznie odbywają się w Zielonce.

PowiązaneTematy

– Adam z Moniką, grając razem w parze, triumfowali w grze mieszanej. Do złota w mikście Monika dorzuciła zwycięstwo w grze podwójnej. Partnerką naszej zawodniczki była badmintonistka AZSUM Łódź – Dominika Cygan – informuje KS Masovia Płock.Adam Kosz występował jeszcze w grze podwójnej. W duecie ze Zbigniewem Zimnym (PTS Puszczykowo) zdobyli srebrny medal. Natomiast Magdalena Koba, grając w innej kategorii wiekowej w parze z Krzysztofem Walendą (MKS Garwolin), również stanęła na najwyższym stopniu podium w grze mieszanej. Do tego dorzuciła srebrny medal w grze podwójnej kobiet. Partnerką płockiej zawodniczki była badmintonistka UKS Kometa Sianów – Dorota Grzejdak.

Fot. KS Masovia Płock
Fot. KS Masovia PłockREKLAMA
Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU