REKLAMA

Mężczyzna zaginął w Płocku przy Trasie Popiełuszki

REKLAMA

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Płocku proszą o pomoc w poszukiwaniach zaginionego Andrzeja Lewandowskiego. Mężczyzna miał po pracy udać się w rejon hipermarketu budowlanego przy Trasie Popiełuszki.

Policjanci prowadzą poszukiwania zaginionego 39-letniego Andrzeja Lewandowskiego z gminy Bodzanów. W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w spodnie drelichowe typu ogrodniczki, bluzę w ciemnym kolorze zasuwaną na suwak, buty typu BMP – robocze koloru granatowego do kostki.

PowiązaneTematy

Rysopis: wzrost około 170 cm, krępa budowa ciała, łysy, widoczne ubytki w uzębieniu.
Znaki szczególne: tatuaż na prawym przedramieniu w kształcie cierni, blizna na prawym pośladku.

Zaginiony 23 sierpnia 2021 r. około godziny 17:40 po zakończeniu pracy pojechał taksówką w rejon hipermarketu budowlanego na trasie Księdza Jerzego Popiełuszki w Płocku. Do chwili obecnej nie powrócił, jak i nie skontaktował się z rodziną.

Jeśli widziałeś mężczyznę bądź znasz miejsce jego pobytu, to prosimy o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku pod nr tel. 47 705 16 00, 47 705 16 01 lub 112.Aktualizacja

2 września poszukiwania zaginionego zostały zakończone. Ciało mężczyzny znaleziono 1 września br. dryfujące na wodach Wisły, na wysokości Nowego Duninowa.

Wiadomo kim jest drugi mężczyzna znaleziony w Wiśle

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

  1. Lala says:

    Szkoda że policja zdecydowanie i szybko nie działa w innych sprawach !!!!!!!a takie przewinienie to nie przewinienie przez przypadek się zdazylo to nie jest powód do tego żeby człowiek stracił pracę ! Policjanci znęcają się nad kobietami fizycznie i sprawa pod dywan zamiatana Przyjeżdżają do zgłoszenia i nie wiedzą co mają robić masakra!!!¡!!!!!!!!!!!¡!!!!!!!

  2. Xxx says:

    Wszyscy spali zapewne

  3. Płotek says:

    Toć tam masa kamer nic nie zarejestrowały???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU