Mężczyzna skoczył z mostu. “Małe szanse na przeżycie”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jak informuje nasz czytelnik, 1 marca na moście im. Legionów Piłsudskiego doszło do tragedii. Mężczyzna skoczył z mostu prosto na lód.

O zdarzeniu dowiedzieliśmy się 1 marca około godz. 14.30. Wówczas mężczyzna jeszcze stał na moście. Chwilę później skoczył.

– 29-letni mieszkaniec Płocka skoczył z mostu prosto na lód – powiedział nam Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Obecnie jest uwięziony w lodzie, strażacy usiłują go wyciągnąć – tłumaczy rzecznik.

Z naszych informacji wynika, że mężczyzna nie miał szans na przeżycie upadku. Na miejscu trwa akcja ratunkowa.

Aktualizacja, godz. 15.10

Mężczyzna został już wyciągnięty z rzeki. Trwa reanimacja.

Aktualizacja, godz. 15.40

Niestety, pomimo długiej reanimacji, nie udało się uratować życia mężczyzny.

Podziel się:

23 komentarze

 1. Zgodnie z Ustawa o Panstwowym Ratownictwie Medycznym Ratownik ma uprawnienia by podjac lub odstapic od medycznych czynnosci ratunkowych, nie potrzeba do tego lekarza…

 2. Z takimi ludźmi czeba rozmawiać że to nie jest rozwiązanie problemu czemu nikt nie wyciągnął ręki pomoc do tego człowieka nawet takiego czeba od ciągnąć od skoku. 😢😢😢😢😢😢

 3. Był to mężczyzna bezdomny w wieku ok38lat miał na swoim koncie 8prob samobójczych prawdopodobnie zażył duża ilość laków przed skokiem takie mam informacje….

  • Koleś nie pisz głupot bo to był mój kolega 29 lat technik informatyk Bartłomiej Szygowski. Nie znasz człowieka a robisz wariata!

   • Czy na pewno nazwisko jest prawidłowe,może wiesz coś więcej Paweł ?

   • Co ty pierdolisz?!!! To nie był żaden Bartłomiej tylko 35 letni Błażej Ś.

   • Znów pojeb### Ci się stalaki “Mojżesz”😀, znów naje##### Się za dużo własnego nasienia,nie wiesz,że “SoczekKroczek”Uzależnia???😀….”Tubylcy”nazywają TO “Karmą Pedalstwa”😜

 4. Właśnie w takiej sytuacji przydałby się zespół specjalistyczny z lekarzem który stwierdził by od razu zgon. A tak to strażacy wyciągając poszkodowanego podjęli pewnie reanimacje i obecny na miejscu zespół z ratownikami musiał przejąć i kontynuować czynności wiedząc że i tak nie przyniosą one zamierzonego efektu….

  • Zgodnie z Ustawa o Panstwowym Ratownictwie Medycznym Ratownik ma uprawnienia by podjac lub odstapic od medycznych czynnosci ratunkowych, nie potrzeba do tego lekarza…

  • Przykre jest to, ze w dzisiejszych czasach jest duuzo takich osób. Szkoda, że są sami ze swoimi problemami.
   Niech mu ziemia lekka będzie.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji