Mąż źle zidentyfikował ciało. Ciało w Wiśle to płocczanka

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

14 września w Wiśle znaleziono ciało kobiety. Według pierwszych informacji policji, zmarła była 55-letnią mieszkanką gminy Słubice. Okazuje się jednak, że mąż pomyli się w identyfikacji…

O ciele kobiety, które odnaleziono w Wiśle, w pobliżu molo, informowaliśmy już wczoraj. Policja bardzo szybko zidentyfikowała zmarłą.

– W informacji podałem, że jest to 55-letnia mieszkanka powiatu płockiego, gdyż zidentyfikował ją jej mąż – tłumaczy Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Jednak policjanci prowadzący tę sprawę ustalili, że nie jest to ta kobieta. Okazało się, że mężczyzna błędnie zidentyfikował ciało – dodaje.

W toku prowadzonych czynności policjanci ustalili, że ciało należy jednak do 66-letniej mieszkanki Płocka. – Osoba ta nie była poszukiwana przez policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. Przyczyna śmierci nie jest znana. Wstępnie ustalono, że do jej śmierci nie przyczyniły się inne osoby, jednak dokładna przyczyna zostanie ustalona w toku przeprowadzonego postępowania – wyjaśnia Krzysztof Piasek.

Policja ustaliła tożsamość znalezionej w Wiśle kobiety

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji