#MannequinChallenge w Płocku. Kto wrzucił filmik?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Idąc za przykładem swoich kolegów z Bundesligi, piłkarze Wisły Płock podjęli wyzwanie Mannequin Challenge. Akcja polega na zatrzymaniu się w czasie, nagraniu i opublikowaniu filmiku w Internecie. Płoccy piłkarze czas zatrzymali w… swojej szatni.

Jeszcze niedawno miliony ludzi oblewało się lodowatą wodą w Ice Bucket Challenge. Internet obiegają teraz filmiki z kolejnego wyzwania. Znani i mniej znani, zamieniają się na chwilę w manekiny, zastygając w nienaturalnej pozie. Wyzwanie jest filmowane i publikowane z hasztagiem #MannequinChallenge.

Skąd wziął się ten trend? Podobno od opublikowaniu na Twitterze pod koniec października br. niespełna minutowego filmiku z grupą stojących w bezruchu uczniów jednej ze szkół w Jacksonville na Florydzie. Nie wiadomo z jakiego powodu, spodobało się to innym ludziom, do których dołączyły takie sławy jak Adele, Beyonce, Bon Jovi czy piłkarze Borussii Dortmund.

W Płocku również możemy obserwować nowe wyzwanie. – Piłkarze Wisły Płock podjęli wyzwanie i przez kilkadziesiąt sekund szatnia dosłownie zamarła – czytamy na stronie klubu. Zobaczcie jak to wyglądało.

Kto będzie następny? ;)

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji