Luksus i moc w 30 autach

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nie będę ukrywał, że moich żyłach pulsuje benzyna i dla mnie to była istna uczta. Ferrari 458 Italia, Porsche GT3 czy Mercedes AMG SLS na każdym zrobią wrażenie. Znany z przygód 007 Aston, Aston Martin, Dodge Viper z 10 cylindrowym silnikiem rodem z wielkiej ciężarówki czy mały, ale zadziorny Abarth 500CC w jednym miejscu to przypadek jeden na milion. A już możliwość przejechania się w pełni elektrycznym Peugeotem iOn (samochodem o posturze Matiza, a wartym ok. 150 tys. zł) to okazja, której próżno szukać na targach motoryzacji w Genewie.

W trakcie pokazu można było poznać ofertę lokalnych salonów samochodowych, wzbogaconych o ostatnie nowinki: Astra GTC (coupe), Nowy “Garbus” Volkswagena, Mercedes ML i nowa klasa B to auta, których nie widujemy jeszcze na naszych ulicach. Oczywiście, nie zabrakło również premier ostatnich miesięcy, jak Fiat Freemont, Chevrolet Orlando, Citroen DS4 czy choćby Kia Rio, która zachęcała do pstrykania fotek i wygrania biletów na Euro.

Piekelne wrażenie zrobił Mercedes SLS, który na krótki moment został “odpalony i przegazowany”. 8 cylindrów wydało z siebie bulgot, który postawił na nogi najbliższe otoczenie, a dodanie gazu spowodowało że po przekątnej galerii w KFC wszyscy jak jeden mąż odwrócili się w stronę, z której zaryczała bestia. Bestia za ponad milion zł.

Można też było zobaczyć ciekawostkę – nowe polskie pick-upy (uspokajam – od czasów Tarpana poszliśmy mocno do przodu), bardzo limitowaną Skodę Fabię MonteCarlo no i króla motoryzacyjnej ascezy – Caterhama, na bazie Lotusa Super 7, znanego z testów w TopGear. Samochód, w którym drzwi to luksus, a błotniki niezbędny dodatek.

Dzieciaki na pierwszym piętrze mogły poszaleć samochodami, sterowanymi radiem po zainscenizowanym torze i co ciekawe – nie oszczędzając ich, kierować na wyskocznię. Tuż przy prowadzącym imprezę Łukaszu “Zajcewie” rozgrywał się natomiast turniej na najnowszych grach ze stajni EA… Oczywiście w samochody.

Podsumowując: świetny prowadzący (w końcu z TVN Turbo), niesamowity samochód do jazd próbnych i auta, obok których nie można przejść obojętnie… Macie okazję zobaczyć to wszystko jeszcze w niedzielę :)

Niektórzy szczęśliwcy mieli okazję przejechać się elektrycznym Peugeotem iOn. My również :) Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji