“Król Artur: Legenda miecza” to jedna z premier, proponowanych przez NoveKino Przedwiośnie. Co jeszcze z nowości obejrzymy w tym tygodniu?

Auta 3

Od 16 czerwca zapraszamy na premierę kultowej animacji Disney/Pixar “Auta 3” z dubbingiem. Animacja będzie wyświetlana w dwóch wersjach 2D i 3D.

Legenda sportu motorowego, Zygzak McQueen, zostaje zepchnięty na boczny tor przez ultraszybkie auta nowej generacji. Wrócić do gry pomoże mu młoda, pełna zapału mechaniczka, Cruz Ramirez, która obmyśla autorski plan zwycięstwa. Jak zawsze będzie mu służyć ekspercką poradą Hudson “Huragan” Hornet, legenda wyścigów. I choć na swojej drodze Zygzak napotka kilka niespodziewanych zakrętów, udowodni, że zdobywca Złotego Tłoka nie poddaje się tak łatwo!
Kolejna premiera to najnowszy film Guya Ritchiego “Król Artur: Legenda miecza” napisy, również wyświetlany w dwóch wersjach 2D oraz 3D.

Król Artur: Legenda miecza

16 czerwca to również premiera odważnej historii cwanego młodzieńca Artura, który wraz ze swoją ferajną większość czasu spędza w zaułkach Londonium, nieświadomy losu, jaki jest mu pisany. Wszystko zmienia się jednak, gdy dostaje w swoje ręce miecz Excalibur, a wraz z nim przyszłość. Porażony mocą Excalibura Artur staje przed trudnym wyborem. Dołącza do buntowników z ruchu oporu i podąża za tajemniczą Ginewrą. Uczy się władać mieczem, aby zmierzyć się ze swoimi demonami i zjednoczyć lud w walce z tyranem Vortigernem, który ukradł należną mu koronę i zamordował jego rodziców, po czym ogłosił się królem.

Gru, Dru i Minionki

W weekend 17 (sobota) i 18 (niedziela) czerwca zapraszamy na przedpremierowe pokazy animacji “Gru, Dru i Minionki”.

Niedoszły dziecięcy gwiazdor z lat 80., Balthazar Bratt, ma plan zdominowania całego świata. Para agentów Ligi Antyzłoczyńców, Gru i Lucy, muszą mu w tym przeszkodzić. W międzyczasie główny bohater dowiaduje się, że ma bajecznie bogatego brata bliźniaka Dru, który chciałby pójść w jego ślady.

Bajkoranki: Alpejska przygoda

W niedzielę, 18 czerwca, zapraszamy na Bajkoranki i pokaz filmu familijnego “Alpejska przygoda” z dubbingiem. Pokaz odbędzie się o godzinie 11, bilety w cenie 10 złotych. Podczas seansu odbędzie się losowanie atrakcyjnych nagród na zasadach Happy Seats. Po seansie zapraszamy do patio kina na spektakl przygotowany przez Teatr Form Wielu pod tytułem “Czyja to walizka”.

Mały chłopiec musi zmierzyć się z prawdziwą alpejską zimą, aby odzyskać ważną rodzinną pamiątkę – dzwon Chalandamarz. Zanim będzie mógł rozpocząć tę trudną podróż, musi pomóc przetrwać swojej rodzinie najtrudniejszą zimę życia, uratować ukochaną kozę z rąk znienawidzonego kolegi ze szkoły oraz zdobyć miłość pięknej Serainy. Czy uda mu się wrócić do domu na czas, aby czcić święto Chalandamarz?

Katecheza w kinie: Ślady stóp

Również w niedzielę, 18 czerwca, zapraszamy na Katechezę w kinie i pokaz filmu dokumentalnego “Ślady stóp”. Seans odbędzie się o godzinie 15.30, bilety w cenie: normalne – 15 złotych, grupowe 11 złotych. Po seansie zapraszamy do patio kina na mały poczęstunek: herbata, ciastko oraz dyskusję na temat filmu.

– Poszukuję 10 dzielnych podróżników chętnych przejść 1000 kilometrów w 40 dni. Dotarcie do celu nie jest zapewnione. Obiecuję cierpienie i na przemian przejmujące zimno i nieznośny upał. Najprawdopodobniej nabawisz się kontuzji, obolałych mięśni i pęcherzy na stopach. Zniechęcenie i pokusa zrezygnowania zapewnione codziennie. Snu – niewiele, czasem na zimnej ziemi. Nieuniknione przypadki zabłądzenia, jednak… Nagrodą może być odnalezienie siebie. Tak zaczyna się ta opowieść o drodze i poszukiwaniu.

Spotkania Filmowe: Pożegnanie z Europą

W poniedziałek, 19 czerwca, zapraszamy na Spotkania Filmowe i seans filmu “Pożegnanie z Europą”. Pokaz o godzinie 18.30, bilety w cenie 15 złotych. Przed seansem zapraszamy na poczęstunek: herbata, ciastko.

Autor słynnych nowel „Amok” i „List od nieznajomej”, wydanych w Polsce w zbiorze „24 godziny z życia kobiety i inne opowiadania”, w latach 20. i 30. XX wieku cieszył się popularnością niemal w całej Europie. Mimo to, jako pacyfista i przeciwnik faszyzmu, w obliczu wojny zdecydował się wyemigrować ze Starego Kontynentu w roku 1934.
Po kilku latach spędzonych w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Argentynie, od roku 1941 pisarz przebywa w Brazylii, którą zauroczył się do tego stopnia, że planuje poświęcić jej swoją nową książkę. W tym celu, wspólnie z drugą żoną, Lotte, odkrywa różne regiony kraju, w tym te najbardziej odległe…

Ponadto w repertuarze:

  • animacja “Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski” 2D dubbing – Smerfetka wraz z kilkoma innym smerfami wyrusza na wyprawę aby dowiedzieć się, czemu jest jedyną dziewczyną w wiosce;
  • “Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara” napisy 2D i dubbing 2D – Złowrogi korsarz ucieka z mitycznego więzienia i planuje zgładzić wszystkich piratów na morzach. Aby mu przeszkodzić, Jack Sparrow musi zdobyć Trójząb Posejdona;
  • “Mumia” napisy 2D i 3D – Komandos marynarki wojennej, Nick Morton, wyrusza z zespołem do Iraku, by odnaleźć ukrywającą się w bunkrze grupę terrorystów. Na miejscu odkrywa starożytny grobowiec, gdzie czyha ukryte niebezpieczeństwo;
  • “Ponad wszystko” napisy – Maddy, nastolatka cierpiąca na rzadką chorobę, od lat nie wychodzi z domu. Gdy zakochuje się w chłopaku z sąsiedztwa, gotowa jest zaryzykować wszystkim, aby mogli być razem.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji