Łączą motocyklowe siły dla dzieci

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Płoccy motocykliści zbierają listy do Mikołaja. Zamierzają przygotować 100 paczek dla dzieci.

Czadoman - koszulkę z jego autografem wylicytujecie już wkrótce na naszym portalu

Czadoman – koszulkę z jego autografem wylicytujecie już wkrótce na naszym portalu

Prezenty mają otrzymać dzieciaki z Ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego (ul. Mościckiego), Rodzinnego Domu Dziecka (ul. Kalinowa), Rodzinnego Domu Dziecka (ul. Janówek), Noclegowni dla Kobiet w Płocku i oddziału pediatrycznego Szpitala św.Trójcy. Moto Mikołaje odpowiadają również na indywidualne zgłoszenia.

Na pierwszych miejscach wśród świątecznych zamówień znajdują się zabawki i słodycze. Wśród życzeń specjalnych, znajduje się m.in. pościel z ulubionym bohaterem bajki, ale także skórzana kurtka.

Akcję płockich motocyklistów można wspomóc finansowo lub rzeczowo w najbliższy czwartek, 24 listopada o godz. 20 na Starym Rynku. Z kolei w piątek, 25 listopada na płockich skrzyżowaniach przebrani wolontariusze będą zbierali „Moto Mikołajowe myto” na świąteczne paczki dla dzieci.

Zenek Martyniuk - koszulka z jego autografem będzie dostępna już wkrótce na naszym portalu

Zenek Martyniuk – koszulka z jego autografem będzie dostępna już wkrótce na naszym portalu

Dostępne są także koszulki, promujące świąteczną akcję. T-shirt kosztuje 35 złotych. Dochód ze sprzedaży również zostanie przeznaczony na spełnienie dziecięcych marzeń. W koszulkach wystąpili np. Marcin Różalski i Popek. Zostały one przez nich podpisane i zlicytowane.

Akcje wspierają też artyści tacy jak Zenon Martyniuk z zespołu Akcent i Czadoman. Podpisane przez nich koszulki płockich Moto Mikołajów już wkrótce wystawimy na aukcji na naszym portalu.

Kto chciałby wesprzeć płockich motocyklistów w dobroczynności, może też wpłacać datki na prezenty dla dzieciaków na konto – FUNDACJA MOTO ESKADRA Mbank 43 1140 2004 0000 3402 7650 5847 z dopiskiem „Moto Mikołaje Płock”.

Wielki finał akcji przewidziany jest w niedzielę, 4 grudnia. Przebrani za Mikołajów motocykliści, wyruszą w kolumnie ze Starego Miasta, aby rozwieźć dzieciakom prezenty. W ubiegłym roku kolumna składała się z 300 motocyklistów!

Akcja ma charakter ogólnopolski. W Płocku pojawiła się po raz pierwszy sześć lat temu.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji