REKLAMA

Ktoś widział w Płocku Pestkę?

REKLAMA

Suczka Pestka niedawno była adoptowana. Jak się okazuje, uciekła nowym właścicielom. Ci jednak nie powiadomili OTOZ Animals, od której to organizacji adoptowali sunię.

12 marca, gdy właściciele wychodzili z domu, niedawno przez nich adoptowana suczka Pestka prześlizgnęła im się między nogami i uciekła. Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Animals, pod którego opieką był piesek, apeluje o pomoc w jego odnalezieniu.

PowiązaneTematy

Pestka uciekła z domu przy ulicy Fabrycznej na osiedlu Wyszogrodzka w Płocku. W dniu zaginięcia miała na sobie pomarańczową obrożę. Jak sprawdzono w OTOZ Animals, Pestki nie ma w płockim schronisku.

– Prosimy o pomoc w odnalezieniu, jeśli ktoś ją nawet gdzieś widział, pomoże nam to namierzyć, w którą stronę mogła pójść. A może jest na jakimś osiedlu, ktoś ją dokarmia? Masz informacje na temat Pestki, prosimy zadzwoń na nr tel. 502 627 854 – apeluje OTOZ Animals Płock.

Suczka jest średniej wielkości, ruda z białą krawatką i skarpetkami. Pestka jest przyjaznym pieskiem, jednak teraz może być wystraszona i bać się podchodzić.