REKLAMA

Kto przejmie kawiarnię na molo? ARS ogłosił przetarg

REKLAMA

Agencja Rewitalizacji Starówki, która jest obecnie zarządcą nabrzeża, ogłosiła przetarg ustny nieograniczony na wynajęcie lokalu gastronomicznego na wyremontowanym molo.

Przetarg na wynajem obiektu gastronomicznego na molo odbędzie się we wtorek, 11 czerwca br. o godz. 14.30 w Staromiejskim Centrum Biznesu przy ul. Synagogalnej. Zaplanowano go w formie przetargu ustnego nieograniczonego.

Od wtorku, 28 maja do 7 czerwca br. można umawiać się z Agencją Rewitalizacji Starówki na oglądanie lokalu.

– Zainteresowani mogą zgłaszać się (m.in. wpłacać wadium, złożyć oświadczenie o dokonaniu oględzin lokalu oraz inne wymagane dokumenty) do ostatniego dnia roboczego przed licytacją, do godz. 13 – wyjaśnia Hubert Woźniak z Referatu Informacji Miejskiej.

Lokal gastronomiczny, który dotychczas funkcjonował jako Molo Cafe, ma blisko 173 mkw powierzchni, jest wyposażony w instalację elektryczną, wodociągową, kanalizację sanitarną, instalację grzewczą (elektryczną), wentylację mechaniczną, klimatyzację oraz instalację odgromową.Cena wywoławcza za metr kwadratowy wynosi 10 zł, wadium wynosi 3.454,40 zł, a wysokość minimalnego postąpienia za 1 mkw. – 1 zł.

Najemca będzie zobowiązany do zawarcia umowy dzierżawy części gruntu rzeki Wisły, związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, z Państwowym Gospodarstwem Wodnym Wody Polskie – RZGW w Warszawie. Czas trwania umowy najmu przewidziany jest do 31 marca 2022 roku.

O wynajmie lokali na nabrzeżu zdecyduje przetarg ustny. Jakie warunki?

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU