Kto jest twoim dzielnicowym? Dowiesz się z aplikacji

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Właśnie zaczęła działać nowa aplikacja “Moja Komenda”. Dzięki niej, szybko odnajdziemy dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem.

Aplikacja “Moja Komenda” umożliwia wyszukanie każdego dzielnicowego w kraju. Wystarczy tylko wpisać nasz adres, by móc połączyć się z odpowiednim funkcjonariuszem. Aplikacja odnajduje także dzielnicowych po nazwisku. Co ważne, nowe narzędzie działa także w trybie offline, a to oznacza, że nie musimy mieć dostępu do Internetu, by skorzystać z możliwości oferowanych przez aplikację.

Aplikacja została wyposażona w dwa tryby wyszukiwania informacji. Po włączeniu usług lokalizacyjnych w telefonie, sama odnajdzie najbliższe policyjne obiekty. Po przejściu w tryb online wystarczy jedno kliknięcie, by wskazała trasę do najbliższej komendy lub komisariatu. Równie sprawnie połączy nas z dyżurnymi policjantami z wybranej jednostki.

„Moja Komenda” już dziś dostępna jest na telefony z Android. Wersja na iOS zostanie opublikowana w ciągu kilku najbliższych dni. Usługa jest bezpłatna.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji