Kto będzie “Godny Naśladowania”?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Która organizacja pozarządowa jest godna naśladowania? Kto został laureatem kolejnej edycji konkursu Godni Naśladowania? Tego dowiemy się już niedługo!

W piątkowy wieczór, 19 maja w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Płocku, przy ul. Kolegialnej 23 odbędzie się gala konkursu „Godni Naśladowania”. Początek uroczystości o godz. 19. 

Rok temu tytuł najlepszej płockiej organizacji pozarządowej 2015 w obszarze kultury, edukacji i nauki otrzymało Płockie Stowarzyszenie Przyjaciół Książek i Bibliotek. Kapituła konkursowa wyróżniła również Stowarzyszenie Rodziców, Nauczycieli i Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 12 w Płocku „Szkoła pod Brzozami” oraz Stowarzyszenie Nowoczesna i Innowacyjna Edukacja. W dziedzinie sportu, turystyki i rekreacji uhonorowano Płocki Klub Olimpijczyka, a wyróżnienia otrzymał Klub Sportowy Królewscy Płock oraz Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej.

Tytuł „Godni Naśladowania” w obszarze pomocy społecznej, zdrowia i profilaktyki uzależnień przyznano Polskiemu Komitetowi Pomocy Społecznej – Zarządowi Rejonowemu w Płocku. Tu wyróżnienia trafiły do Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów – Zarządu Okręgowego w Płocku oraz Stowarzyszenia Społecznego „Razem dla Płocka”.

Każdy kto chciałby wziąć udział w gali, musi najpierw odebrać zaproszenie w  Centrum ds. Organizacji Pozarządowych przy ul. Misjonarskiej 22.

 

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji