Książęca uczta smaków

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Macie czasem takie marzenie – zjeść coś wyjątkowego, niepowtarzalnego, zachwycającego smakiem, w pięknej scenerii, a jednocześnie… nie napracować się przy tym? Takie właśnie pragnienie spełnia Restauracja Książęca, mieszcząca się w Hotelu Herman.
Jest w Płocku takie miejsce, w którym cała rodzina może zjeść pyszny posiłek, odpocząć w relaksującym wnętrzu i… spalić kalorie. Na wyprawę do ogrodu nowych smaków zaprasza Szef Kuchni, Tomasz Wereszczyński. Jego autorskie dania zachwycają nie tylko smakiem, ale i wyglądem. Niezwykła estetyka potraw idealnie komponuje się z wnętrzem stylowej restauracji á la carte. Mistrz zapewnia, że jego kuchnia zadowoli nawet najbardziej wymagające gusta. Potwierdzeniem tego może być fakt, iż Restauracja Książęca, jako jedyna restauracja z Płocka, znalazła się w prestiżowym gronie restauracji w katalogu “Poland Best Restaurants 2012”.

W tych niesamowitych wnętrzach istnieje możliwość organizacji najróżniejszych imprez okolicznościowych, zarówno prywatnych, jak i firmowych. Jak mówi Anna Błażejewska, kierownik marketingu i sprzedaży hotelu, ilość sal pozwala na przygotowanie zamkniętych spotkań, obiadów czy kolacji zarówno dla 2, jak i 100 osób.

Specjalnie dla koneserów wina już niedługo w piwnicy Hotelu Herman zostanie otwarta Winiarnia, której klimatyczne wnętrze wzbogaci doznania, związane ze smakowaniem tego trunku.

W trakcie budowy, a właściwie na jej końcowym etapie, jest zadaszona altana, która pozwoli na spędzanie czasu na świeżym powietrzu, np. w trakcie grillowania. W pobliżu tego miejsca znajduje się plac zabaw dla dzieci, rodzice będą mogli więc spokojnie delektować się smakiem potraw podczas zabawy maluchów.
A po doskonałym posiłku cała rodzina może skorzystać z wypożyczalni rowerów dla dorosłych i dzieci.

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Hotel Herman mieści się przy ul. Sienkiewicza 30 w Płocku. Restauracja Książęca otwarta jest w godzinach 12-23, można wcześniej zarezerwować miejsce pod numerem telefonu: 24 367 00 67.

artykuł sponsorowany

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji