Królewscy wysoko wygrywają w Płońsku

0

Grające na wyjeździe zawodniczki Królewskich zaaplikowały gospodyniom aż pięć bramek. Płońszczanki stać było tylko na honorowe trafienie. To już szóste zwycięstwo płocczanek w rundzie rewanżowej.

Pierwszą groźną akcję przeprowadziły zawodniczki z Płońska, ale ich napastniczka niewiele się pomyliła. Niewykorzystana sytuacja zemściła się chwilę później. W 9. minucie Dagmara Świt wykorzystała błąd obrony i rozpoczęła wielkie strzelanie. W 29. minucie drugą bramkę dołożyła Daria Kusa i do przerwy było 2:0 dla przyjezdnych.

Po zmianie stron płocczanki na chwilę wrzuciły piąty bieg. Między 50. a 63. minutą zdobyły trzy bramki i zapewniły sobie kolejne zwycięstwo. Podopieczne Adriana Piankowskiego zajmują czwarte miejsce w tabeli III ligi grupy mazowieckiej.

DAF Płońsk – KS Królewscy Płock 1:5 (0:2).

Bramki: Dagmara Świt 9′, 50′, Daria Kusa 29′, Klaudia Łyzińska 59′, Dominika  Janicka 63′.

KS Królewscy Płock: Marta Hućko – Olga Kamińska (62. Dominika Janicka), Anna Wojtkowska, Daria Przybysz, Julia Mikołajewska – Klaudia Stradomska, Klaudia Łyzińska, Daria Kusa – Dagmara Świt, Alicja Jankowska , Daria Nowak (K)