Królewscy remisują z Grodziskiem Mazowieckim

Przeczytajrównież

W spotkaniu 20. kolejki III ligi kobiet grupy mazowieckiej, zawodniczki Królewskich Płock zremisowały na wyjeździe z Mazovią Grodzisk Mazowiecki 1:1. Bramkę dla płocczanek zdobyła niezawodna Daria Nowak.

Przyjezdne objęły prowadzenie już w 9. minucie. Dobrym, prostopadłym podaniem popisała się Daria Kusej, a Daria Nowak wpadła w pole karne i mimo asysty dwóch rywalek, zdobyła bramkę strzałem po długim słupku. Podopieczne Adriana Piankowskiego atakowały i stwarzały sytuacje, ale albo brakowało dokładności przy ostatnim podaniu albo strzały były niecelne.

Niewykorzystane sytuacje zemściły się na płocczankach. W drugiej połowie piłkę wpadła „za kołnierz” Marty Hućko i było 1:1. Więcej bramek już nie padło i mecz zakończył się podziałem punktów.

Po 20 kolejkach Królewscy Płock z dorobkiem 38 punktów zajmują 4. miejsce. Już 4 czerwca o godzinie 14 podejmą na własnym boisku lidera tabeli, Loczki Wyszków.

Mazovia Grodzisk Mazowiecki – Królewscy Płock 1:1 (0:1).

KS Królewscy Płock: Marta Hućko – Olga Kamińska (45. Wiktoria Wiączek), Anna Wojtkowska, Daria Przybysz, Julia Mikołajewska – Klaudia Stradomska, Klaudia Łyzińska, Daria Kusa (41. Aleksandra Kujawska) – Dagmara Świt, Dominika Janicka (58. Alicja Jankowska) , Daria Nowak.