Kradzieże w różnych miejscach przez tych samych sprawców. Już siedzą

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W miniony poniedziałek, 18 lipca, na terenie Gąbina doszło do kilku przestępstw. Jak donosi policja, wszystkich dokonała ta sama grupa osób.

Wszystko zaczęło się w godzinach popołudniowych. Na jednej ze stacji benzynowych w Gąbinie sprawcy ukradli paliwo na kwotę 200 złotych. Krótko po tym zdarzeniu, w jednym z gąbińskich marketów skradziono piwa. Tutaj straty były już większe, właściciel oszacował je na około 400 złotych. Ale na tym nie koniec. Pomiędzy godziną 14 a 17 skradziono też tablice rejestracyjne pojazdów. Jak podkreślają policjanci – wszystkich przestępstw dokonała ta sama grupa osób.

– Sprawcy zostali już zatrzymani. Z Gąbina ruszyli w kierunku Gostynina, tamtejszym policjantom udało się zatrzymać pojazd marki Volkswagen Passat – powiedział w rozmowie z nami rzecznik prasowy Komendy Miejskiej w Płocku Krzysztof Piasek. – W środku znajdowało się pięć osób z powiatu sochaczewskiego: czterech mężczyzn w wieku od 21 do 31 lat oraz jedna kobieta w wieku 25 lat. Odnaleziono również część wcześniej skradzionych piw. Jednak, aby mówić o karze, muszą zostać zbadane wszystkie okoliczności powyższych wydarzeń. Teraz policja sprawdza, czy zatrzymane osoby mogą mieć jakikolwiek związek z innymi przestępstwami na terenie naszego regionu. Nie jest to normalne zachowanie, że grupa ludzi robi sobie “objazdówkę” po terenie miasta. Będziemy w dalszym ciągu zajmować się sprawą – dodał rzecznik.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji